O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Real Madryt
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 2852
  • Liczba komentarzy 20
  • Polecenia 19

Komentarze

0

i Vidal vs. Valverde

0

Moooooże, ale na prawników Barca wydałaby pewnie więcej niż na wspomniane odszkodowanie. Zresztą, po co się sondować z idiotami?

0

Nigdy nie zrozumiem idei kupna tego idioty. Vidal chociaż prezentuje wysoką jakość czysto piłkarską - Arda zawsze był przeciętniakiem.

0

To nie jest interpretacja, tylko fakt. Jeśli ktoś mówi, że powinien grać więcej, to automatycznie dyskredytuje umiejętności kogoś innego z zespołu - uważa się za lepszego. Interpretacją jest twoje stwierdzenie, że gra lepiej niż Busi.
A co do 'oszustwa', bo ktoś mu przy transferze insynuował, że będzie ważną częścią zespołu, no to sorry. Ma grać, bo... tak? Mimo iż np. taki Rakitić bardziej odpowiada trenerowi? Ernesto ma go upychać na siłę, coby go zadowolić? Zaraz pojawią się inni niezadowoleni.
I jeszcze o pensji - na to wpływa wiele zmiennych i wcale realna wartość sportowa nie jest tu najważniejsza.

0

Brak szacunku odnosi się np. do Arthura, który, interpretując słowa Vidala, miałby siedzieć, bo Chilijczykowi obiecano grę. Co z tego, że przegrywa rywalizację sportowo? Ma grać i już! Przecież to jest właśnie podejście osób z mentalnością świętych krów i chyba dobrze, że gra facet młodszy,w lepszej formie.

Zobacz wszystkie

17

Te hiszpańskie dzienniki prezentują coraz wyższy poziom absurdu i niższy wiarygodności.

1

Zapoznaj się z przepisami i dopiero komentuj.

1

A w tak zwanym międzyczasie grzeje jeszcze ławę w Realu Madryt. Da Vinci naszych czasów.

0

Brak szacunku odnosi się np. do Arthura, który, interpretując słowa Vidala, miałby siedzieć, bo Chilijczykowi obiecano grę. Co z tego, że przegrywa rywalizację sportowo? Ma grać i już! Przecież to jest właśnie podejście osób z mentalnością świętych krów i chyba dobrze, że gra facet młodszy,w lepszej formie.

0

To nie jest interpretacja, tylko fakt. Jeśli ktoś mówi, że powinien grać więcej, to automatycznie dyskredytuje umiejętności kogoś innego z zespołu - uważa się za lepszego. Interpretacją jest twoje stwierdzenie, że gra lepiej niż Busi.
A co do 'oszustwa', bo ktoś mu przy transferze insynuował, że będzie ważną częścią zespołu, no to sorry. Ma grać, bo... tak? Mimo iż np. taki Rakitić bardziej odpowiada trenerowi? Ernesto ma go upychać na siłę, coby go zadowolić? Zaraz pojawią się inni niezadowoleni.
I jeszcze o pensji - na to wpływa wiele zmiennych i wcale realna wartość sportowa nie jest tu najważniejsza.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?