24 kwietnia 2015, 12:54
0
jak już podajesz pełny terminarz to mógłbyś podać do końca, a nie przed ostatniej kolejki ..
24 kwietnia 2015, 12:46
to dobrze, że na finał Juve będzie miało większe szansę przeciw Bayernowi :P
haha boże co za płaczek, który to już komentarz w którym wylewasz te swoje morze łez :D
24 kwietnia 2015, 12:45
jaką tradycje?
jesli za 2013 była wypłakana, to jak nazwać tą z 2010 dla Messiego ?
5 kwietnia 2015, 12:48
44
Wydaję mi się, że to wy się bardziej podniecacie tym Pichichi niż sam Ronaldo ..
3 sierpnia 2014, 12:52
20
Jeśli dają te 6,2 mln to uważam, że z pocałowniem w rękę barca powinna go oddać :)
26 października 2014, 12:09
16
Płaczecie że z karnego, ale czy ten karny był nie słuszny ? O co można mieć pretensje do Ronaldo? Że od zawsze wykonuje karne ? no prosze was ..
22 lutego 2015, 22:45
9
gdzie tu paradoks ?
5 kwietnia 2015, 15:14
7
cieszy mnie to, że czasem znajdzie się jakiś normalny użytkownik na tej stronie, piona Kacper :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
jak już podajesz pełny terminarz to mógłbyś podać do końca, a nie przed ostatniej kolejki ..
0
to dobrze, że na finał Juve będzie miało większe szansę przeciw Bayernowi :P
0
haha boże co za płaczek, który to już komentarz w którym wylewasz te swoje morze łez :D
0
jaką tradycje?
0
jesli za 2013 była wypłakana, to jak nazwać tą z 2010 dla Messiego ?
44
Wydaję mi się, że to wy się bardziej podniecacie tym Pichichi niż sam Ronaldo ..
20
Jeśli dają te 6,2 mln to uważam, że z pocałowniem w rękę barca powinna go oddać :)
16
Płaczecie że z karnego, ale czy ten karny był nie słuszny ? O co można mieć pretensje do Ronaldo? Że od zawsze wykonuje karne ? no prosze was ..
9
gdzie tu paradoks ?
7
cieszy mnie to, że czasem znajdzie się jakiś normalny użytkownik na tej stronie, piona Kacper :)