0

Racja widać że Marquez jest jeszcze nieograny; na tym boisku był jakiś nieswój, z czasem się rozkręci zobaczycie. Mimo tej niefortunnej interwencji bardzo dobry mecz Pique.

0

Mecz był bardzo dobry w wykonaniu Barcy; trochę słabo zagrał Xavi; ale kto nie odczuje zmęczenia grając od początku sezonu wszystkie spotkania w wyjściowej jedenastce.Trochę zdziwiło mnie tak późne wprowadzenie Pedro, ale cóż trener miał swoje zdanie.

W końcówce zabrakło trochę szczęścia; nie trzeba rozpaczać tylko skupić się na meczu w Rosji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?