ja bym widział Coutinho i powalczyć o Kevina De Bruyne to była by bomba transferowa i młody perspektywistyczny pikarz . Dybala i Dembele są w swoich ligach kreowani na gwiazdy jak rok temu Pogba żeby podbić cenę
Kiedyś prowadziłem nawet własne statystyki odnośnie sezonów w których Barca wygrywała ligę mistrzów ale nie sprawdza się to i prawdę mówiąc każdy detal nie mówiąc każdy mecz jest istotny i może zaważyć o końcowym sukcesie lub porażce.
Tak poza tym to Barcelona lubi grać mecze co trzy dni jak jest w gazie i akurat przez najbliższym czasie będzie miała na to okazję bo w środę Villarreal niech nie zwalniają tempa
Fajnie to by było gdyby do Gran Derbi real zaliczył jeszcze choć jeden remis wtedy byłaby szansa odskoczyć na 3 oczka, bo trzeba pamiętać że mamy gorszy kalendarz i wszyscy chyba wiedzą że chodzi o spotkanie z Atletico na wyjeździe w przedostatniej kolejce. Także trochę szczecią by się jeszcze przydało i małe potknięcie realu w meczu z Atletic.
Fajnie to by było gdyby do Gran Derbi real zaliczył jeszcze choć jeden remis wtedy byłaby szansa odskoczyć na 3 oczka, bo trzeba pamiętać że mamy gorszy kalendarz i wszyscy chyba wiedzą że chodzi o spotkanie z Atletico na wyjeździe w przedostatniej kolejce. Także trochę szczecią by się jeszcze przydało i małe potknięcie realu w meczu z Atletic.
Tak poza tym to Barcelona lubi grać mecze co trzy dni jak jest w gazie i akurat przez najbliższym czasie będzie miała na to okazję bo w środę Villarreal niech nie zwalniają tempa
Kiedyś prowadziłem nawet własne statystyki odnośnie sezonów w których Barca wygrywała ligę mistrzów ale nie sprawdza się to i prawdę mówiąc każdy detal nie mówiąc każdy mecz jest istotny i może zaważyć o końcowym sukcesie lub porażce.
ja bym widział Coutinho i powalczyć o Kevina De Bruyne to była by bomba transferowa i młody perspektywistyczny pikarz . Dybala i Dembele są w swoich ligach kreowani na gwiazdy jak rok temu Pogba żeby podbić cenę
Komentarze
0
ja bym widział Coutinho i powalczyć o Kevina De Bruyne to była by bomba transferowa i młody perspektywistyczny pikarz . Dybala i Dembele są w swoich ligach kreowani na gwiazdy jak rok temu Pogba żeby podbić cenę
0
Kiedyś prowadziłem nawet własne statystyki odnośnie sezonów w których Barca wygrywała ligę mistrzów ale nie sprawdza się to i prawdę mówiąc każdy detal nie mówiąc każdy mecz jest istotny i może zaważyć o końcowym sukcesie lub porażce.
0
Tak poza tym to Barcelona lubi grać mecze co trzy dni jak jest w gazie i akurat przez najbliższym czasie będzie miała na to okazję bo w środę Villarreal niech nie zwalniają tempa
3
Fajnie to by było gdyby do Gran Derbi real zaliczył jeszcze choć jeden remis wtedy byłaby szansa odskoczyć na 3 oczka, bo trzeba pamiętać że mamy gorszy kalendarz i wszyscy chyba wiedzą że chodzi o spotkanie z Atletico na wyjeździe w przedostatniej kolejce. Także trochę szczecią by się jeszcze przydało i małe potknięcie realu w meczu z Atletic.
3
Fajnie to by było gdyby do Gran Derbi real zaliczył jeszcze choć jeden remis wtedy byłaby szansa odskoczyć na 3 oczka, bo trzeba pamiętać że mamy gorszy kalendarz i wszyscy chyba wiedzą że chodzi o spotkanie z Atletico na wyjeździe w przedostatniej kolejce. Także trochę szczecią by się jeszcze przydało i małe potknięcie realu w meczu z Atletic.
0
Tak poza tym to Barcelona lubi grać mecze co trzy dni jak jest w gazie i akurat przez najbliższym czasie będzie miała na to okazję bo w środę Villarreal niech nie zwalniają tempa
0
Kiedyś prowadziłem nawet własne statystyki odnośnie sezonów w których Barca wygrywała ligę mistrzów ale nie sprawdza się to i prawdę mówiąc każdy detal nie mówiąc każdy mecz jest istotny i może zaważyć o końcowym sukcesie lub porażce.
0
ja bym widział Coutinho i powalczyć o Kevina De Bruyne to była by bomba transferowa i młody perspektywistyczny pikarz . Dybala i Dembele są w swoich ligach kreowani na gwiazdy jak rok temu Pogba żeby podbić cenę