Niestety ale on raczej wolałby dojść do Madrytu bo w tym tekście nie ma najważniejszego cytatu "Kocham Real Madryt za jego tradycje i to ile odnosił już sukcesów. Gra w bieli byłaby dla mnie kusząca."
Jestem fanem barcy ale trzeba przyznac ze to Casillas jest najlepszym hiszpańskim bramkarzem... Mimo ze na poczatku sezonu mu nie szlo to jednak w meczu z barca pokazal ze jak malo jaki bramkarz potrafi zatrzymywac najlepszych napastnikow swiata i obronil karnego wykonywanego przez dotychczasowego lidera klasyfikacji strzelcow.
Niestety ale on raczej wolałby dojść do Madrytu bo w tym tekście nie ma najważniejszego cytatu "Kocham Real Madryt za jego tradycje i to ile odnosił już sukcesów. Gra w bieli byłaby dla mnie kusząca."
Jestem fanem barcy ale trzeba przyznac ze to Casillas jest najlepszym hiszpańskim bramkarzem... Mimo ze na poczatku sezonu mu nie szlo to jednak w meczu z barca pokazal ze jak malo jaki bramkarz potrafi zatrzymywac najlepszych napastnikow swiata i obronil karnego wykonywanego przez dotychczasowego lidera klasyfikacji strzelcow.
Komentarze
0
Barca daje 35 i liczy na transfer z kolei Real dał już 38 i się nie udało. Jak dla mnie Villa jest wart max 40mln.
0
Niestety ale on raczej wolałby dojść do Madrytu bo w tym tekście nie ma najważniejszego cytatu "Kocham Real Madryt za jego tradycje i to ile odnosił już sukcesów. Gra w bieli byłaby dla mnie kusząca."
0
Jestem fanem barcy ale trzeba przyznac ze to Casillas jest najlepszym hiszpańskim bramkarzem... Mimo ze na poczatku sezonu mu nie szlo to jednak w meczu z barca pokazal ze jak malo jaki bramkarz potrafi zatrzymywac najlepszych napastnikow swiata i obronil karnego wykonywanego przez dotychczasowego lidera klasyfikacji strzelcow.
0
Niestety ale on raczej wolałby dojść do Madrytu bo w tym tekście nie ma najważniejszego cytatu "Kocham Real Madryt za jego tradycje i to ile odnosił już sukcesów. Gra w bieli byłaby dla mnie kusząca."
0
Jestem fanem barcy ale trzeba przyznac ze to Casillas jest najlepszym hiszpańskim bramkarzem... Mimo ze na poczatku sezonu mu nie szlo to jednak w meczu z barca pokazal ze jak malo jaki bramkarz potrafi zatrzymywac najlepszych napastnikow swiata i obronil karnego wykonywanego przez dotychczasowego lidera klasyfikacji strzelcow.
0
Barca daje 35 i liczy na transfer z kolei Real dał już 38 i się nie udało. Jak dla mnie Villa jest wart max 40mln.