Dlaczego skreslasz Keite ( jak polowa tutaj)! Nie widzicie tego co widzi Pep! Napewno nie wystawia go za piekna buzie! jak dla mnie (od dluzszego czasu) ten koles wykonuje naprawde ciezko defensywna robote! Np: podbiega do obroncow jesli nasi napastnicy sa np daleko od pilki! wywiera ciagle presje na przeciwnikach! wlasnie takie zadania powierza mu Pep! a ze nie jest za bardzo odpowiedzialny za atak (decyzja Pepa) to nie mozemy go rozliczac za np: brak prostopadlych podan do napadziorow!
a z innej beczki Maxwell w jednym swoich wywyiadow wypowidal sie na temat Keity i powiedzial ze czuje sie spokojnieszy i kontry kiedy ma kolo siebie seidu! czy tutaj sugerowal ze Yaya w tym elemencie mu nie pasuje??
Komentarze
0
http://www.rojadirecta.me/goto/vertigo2012.blogspot.com.es/p/l5.html
0
nie wiecie kiedy beda miec zajecia na emirates lub na wembley...wybralbym sie zobaczy!?? nie ma ktos biletu do sprzedania ??
0
sev3nd4ys
W Polsce cos takiego jest niemozliwe no a w Hiszpanii odbedzie sie podroz bardzo szybko!
0
mecz odbedzie sie dzisiaj na 100 procent!
pewne info!!!!!
0
Masterlowicz Prosze
http://huckenbusch.dbv.pl/viewpage.php?page_id=6
0
9damian4
Ogladales mecz?
0
BARCAFAN89
Dlaczego skreslasz Keite ( jak polowa tutaj)! Nie widzicie tego co widzi Pep! Napewno nie wystawia go za piekna buzie! jak dla mnie (od dluzszego czasu) ten koles wykonuje naprawde ciezko defensywna robote! Np: podbiega do obroncow jesli nasi napastnicy sa np daleko od pilki! wywiera ciagle presje na przeciwnikach! wlasnie takie zadania powierza mu Pep! a ze nie jest za bardzo odpowiedzialny za atak (decyzja Pepa) to nie mozemy go rozliczac za np: brak prostopadlych podan do napadziorow!
a z innej beczki Maxwell w jednym swoich wywyiadow wypowidal sie na temat Keity i powiedzial ze czuje sie spokojnieszy i kontry kiedy ma kolo siebie seidu! czy tutaj sugerowal ze Yaya w tym elemencie mu nie pasuje??
pozdrawiam i milego ogladania drugiej polowki
0
Wie ktos moze co to byla za NUTA przy minucie ciszy przed meczem??
0
Przemas_Jaw
ogladales mecz??
Dani slaby???
0
TYLKO BARCA!!!
Wiara w Magie Camp NOU!!