O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 399
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Blaugrana
Genialna piosenka hehe
Visca el Barca !!!

0

Genialny mecz. Genialna Barcelona.
Visca el Barca !!!

0

Ciary już są. Będzie ciężko ale damy rade. VAMOSSS!!!!!!!!!!!

0

HEHEHEHE Pep nigdy nie odejdzie do innego klubu. On kocha ten klub szaleje za nim, od dziecka jest z nim związany.

0

BAN

brak szacunku dla przeciwnika

Zobacz wszystkie

0

FCB-kat

Tu masz tłumaczenie hymnu:

Cały stadion,

Podnosi krzyk,

Jesteśmy czerwono-niebiescy,

Nieważne skąd jesteśmy,

Czy to północ, czy południe,

Ale, jesteśmy zgodni, jesteśmy zgodni,

Gdyż łączy nas flaga.

Czerwono-niebiescy niosą na wietrze,

Bojowy krzyk,

Nazywamy się, każdy wie jak,

BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!

Zawodnicy,

Kibice,

Razem jesteśmy silni,

Przez te wszystkie lata pełne wysiłku i poświęceń,

Strzeliliśmy wiele goli,

I pokazaliśmy, i pokazaliśmy,

Że jesteśmy niezwyciężeni.

Czerwono-niebiescy niosą na wietrze,

Bojowy krzyk,

Nazywamy się, każdy wie jak,

BARÇA! BARÇA! BAAAARÇA!!!

0

Ja jakbym był prezydentem Realu to też bym nie ściągał żadnego piłkarza Barcelony do takiego klubu jak Real. Bo wiedziałbym że w Katalonii są porządni piłkarze i szkoda by było ich zmarnowac w Madrycie. :P

0

Jakoś dalej nie widzę Maradony na fotelu trenera w Argentynie, Argentyna gra bardzo słabo.

0

Kibic_Z_Madrytu

"pieniądze, sława oraz nowy projekt sportowy Pereza, Valdano i Zizou stoją po stronie Realu."

hehehehehehehehehe to mnie koleś ozbawiłeś hehehe. Wasz projekt chyba brzmi tak:

NIE ZAGRAMY WIECEJ Z BARCELONA, LEPIEJ ODDAC WALKOWERA NIZ PONIZYC SIE PRZED WLASNA PUBLICZNOSCIA PRZEGRYWAJAC 2-6

0

On musi trafic do nas. Dać 10 mln. i spokój.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?