O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 21
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Jakiś piękny filmik- podsumowanie z podkładem coldplay błagam :)

0

Nasze komentarze są jeszcze gorsze niż forma naszych piłkarzy, Szybko zmieniacie nastroje. Messi nie jest w formie ale to nie powód żeby po nim jechać. OPANUJCIE SIĘ!! Oceniajmy sezon najszybciej na półmetku albo chociaż wspierajmy zespół przed najtrudniejszym tygodniem od lat. BLAUGRANA to my i nie róbmy tutaj drugiejo rm.pl.

Pozdro!

0

Ta akcja obrazuje naszą gre w tym sezonie próbujemy mamy akcje i nic. Oby to było takie przełamanie na dłużej:)

Zobacz wszystkie

0

Mamy Lidera :)

0

a ja jestem "zadowolony"... nie można mówić o kryzysie bo gra była niezła choć nie było tej magii, piłkarze mają teraz coś do udowodnienia nie mówmy też że nic sie nie strało, stało sie i to teraz okaże sie ile jest warta nasza ukochana drużyna, jeśli sie podniosą i zaczną znów grać swoje to będzie moment w którym będe mógł myśleć o mistrzu i finale LM. barca na dobre i na złe a ludzi którzy teraz marudzą i krzyczą na zawodników niech nie rozumieją że teraz jak nigdy potrzebni są kibice... Zawiedziony jestem postawą kibiców, nawet kibice Lecha jak ich drużyna przegrywa 0:2 potrafią poderwac drużyna, gdzie ten hiszpański pfff - kataloński styl, miłość i fanatyzm?? Barca jest wielka i teraz pokaże że tak jest!!

0

Real grał dobrze, nie rewelacyjnie ale my też nie gramy rewelacji. Stwarzali sytuacje, grali piłką, kontrolowali mecz. Na pewno pozwalali więcej Villareal niż my Racingowi ale to także inni przeciwnicy. Sezon będzie bardzo długi i wyrównany. Tylko sie cieszyć bo po wielkiej walce pokonać Real, to smakuje najlepiej. Oba zespoły sa przygotowane aby swoje maksimum pokazać w najważniejszej fazie rozgrywek PD i LM. Szczerze uważam, że na Klubowe Mistrzostwa Świata powinni pojechać głównie młodzi. To są rozgrywki, w których kopacze z Egiptu mogą powycinać naszych.

0

A tak nawiasem ostatnio remontowałem moje mieszkanko w Poznaniu i tam mnie naszlo aby zrobić sobie kawałek Camp Nou w pokoju:)

http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2009-09/bbd91c90/dscn1020.jpg.html

0

http://yfrog.com/6udscn1020hj

Coś tamtej hosting szwankuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?