Te kilkanaście miesięcy temu gdy usłyszałam o rezygnacji Guardioli byłam zasmucona, ale przede wszystkim przerażona, że takiej straty nie udźwigniemy. Patrząc teraz na to co się dzieje, chciałabym przyznać, że się myliłam i przeprosić Tito za moją nie wiarę. To co, że on tego nie słyszy. Jestem dumna, że moja ukochana drużyna to więcej niż klub i więcej niż zwykła drużyna. To rodzina i wszystko w niej pozostaje. Uwielbiam cię Tito. Za twoje konferencje, za siłę walki, za wyprowadzenie zespołu na prostą. Jesteś naprawdę wielki człowieku i twoje miejsce jest z nami w tym zespole!
Komentarze
0
Cristiano ma taki syndrom. Albo gra świetny mecz, albo świetnie wypowiada się jak został w przegranym meczu pokrzywdzony.
0
MESSI na ławce?
0
Nie podoba mi się takie wylewanie żalów. Dojrzały mężczyzna się tak nie zachowuje.
0
Song oby częściej, bo widać, że się chłopak stara ;)
0
Na takiego Alvesa czekałam. Wrócił i dał do wiwatu! Teraz już tylko poproszę rewanż z Realem i Milanem w najwyższej formie i będzie genialnie.
0
Żyjąca legenda, która możemy ciągle podziwiać. Czy jest coś piękniejszego?
Gdy powiedział na wizji "mujer" (żona) mało nie wyplułam tego co miałam w buzi. Serio. Nawet zdjęć ślubnych nie było...
0
MESSI na ławce?
0
Takie pytanie czy Guardiola w końcu wyruszył wraz z całą delegacją Barcy, czy jednak nie?
0
Te kilkanaście miesięcy temu gdy usłyszałam o rezygnacji Guardioli byłam zasmucona, ale przede wszystkim przerażona, że takiej straty nie udźwigniemy. Patrząc teraz na to co się dzieje, chciałabym przyznać, że się myliłam i przeprosić Tito za moją nie wiarę. To co, że on tego nie słyszy. Jestem dumna, że moja ukochana drużyna to więcej niż klub i więcej niż zwykła drużyna. To rodzina i wszystko w niej pozostaje. Uwielbiam cię Tito. Za twoje konferencje, za siłę walki, za wyprowadzenie zespołu na prostą. Jesteś naprawdę wielki człowieku i twoje miejsce jest z nami w tym zespole!
0
Czy tylko ja zaczynam się bać, że Messi wcale nie jest człowiekiem? ;)