Paru z Was jest mi zal osobiscie... Placzecie, ryczycie, a tutaj trzeba spokoju. Jak wygrywalismy bylo wszystko dobrze! Kazdy byl zadowolony, zero zlej opinii, a teraz to pewnie myslicie nad zmiana barw. W sumie dobrze, kto chce takich kibicow jak Wy, powinniscie sie wstydzic, a przynajmniej nie udawac wielkich fanow. Co do meczu, to rzeczywiscie obrona potrafi zrobic psikus, ale badzmy dobrej mysli.
Mysle, ze wygralismy zasluzenie, najpierw sytuacja drenthe potem karny eto, itp ... Nie liczy sie w jakim stylu wazne ze sa 3 pkty, a wygrana napewno nam sie nalezala
Mysle, ze wygralismy zasluzenie, najpierw sytuacja drenthe potem karny eto, itp ... Nie liczy sie w jakim stylu wazne ze sa 3 pkty, a wygrana napewno nam sie nalezala
Paru z Was jest mi zal osobiscie... Placzecie, ryczycie, a tutaj trzeba spokoju. Jak wygrywalismy bylo wszystko dobrze! Kazdy byl zadowolony, zero zlej opinii, a teraz to pewnie myslicie nad zmiana barw. W sumie dobrze, kto chce takich kibicow jak Wy, powinniscie sie wstydzic, a przynajmniej nie udawac wielkich fanow. Co do meczu, to rzeczywiscie obrona potrafi zrobic psikus, ale badzmy dobrej mysli.
Komentarze
0
"Madrid, cabrón, saluda al campeón" co to znaczy? :D
Vamos Barca!
0
Paru z Was jest mi zal osobiscie... Placzecie, ryczycie, a tutaj trzeba spokoju. Jak wygrywalismy bylo wszystko dobrze! Kazdy byl zadowolony, zero zlej opinii, a teraz to pewnie myslicie nad zmiana barw. W sumie dobrze, kto chce takich kibicow jak Wy, powinniscie sie wstydzic, a przynajmniej nie udawac wielkich fanow. Co do meczu, to rzeczywiscie obrona potrafi zrobic psikus, ale badzmy dobrej mysli.
VISCA EL BARCELONA!!!!!
0
NIGDY!!! Swietny pilkarz, mocny fizycznie. Zostan!
0
Mysle, ze wygralismy zasluzenie, najpierw sytuacja drenthe potem karny eto, itp ... Nie liczy sie w jakim stylu wazne ze sa 3 pkty, a wygrana napewno nam sie nalezala
VISCA EL BARCELONA
0
Jest ten mecz na jakims kanale N-ki ? Jak to mozna sprawdzic?
0
Mysle, ze wygralismy zasluzenie, najpierw sytuacja drenthe potem karny eto, itp ... Nie liczy sie w jakim stylu wazne ze sa 3 pkty, a wygrana napewno nam sie nalezala
VISCA EL BARCELONA
0
Paru z Was jest mi zal osobiscie... Placzecie, ryczycie, a tutaj trzeba spokoju. Jak wygrywalismy bylo wszystko dobrze! Kazdy byl zadowolony, zero zlej opinii, a teraz to pewnie myslicie nad zmiana barw. W sumie dobrze, kto chce takich kibicow jak Wy, powinniscie sie wstydzic, a przynajmniej nie udawac wielkich fanow. Co do meczu, to rzeczywiscie obrona potrafi zrobic psikus, ale badzmy dobrej mysli.
VISCA EL BARCELONA!!!!!
0
NIGDY!!! Swietny pilkarz, mocny fizycznie. Zostan!
0
"Madrid, cabrón, saluda al campeón" co to znaczy? :D
Vamos Barca!
0
Jest ten mecz na jakims kanale N-ki ? Jak to mozna sprawdzic?