azzaz92
Dołączył/a: czerwiec 2011
Tychy
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dla mnie dramat, że odchodzi. Wole bojana na lawie z krwi i kości Barceloniste niż sancheza w pierwszym. Jak już( powtarzam się) kupić kogoś wartościowego, nawet do 11, podkreślam, z zagranincy to Rossi. Jest lepszy bardziej pasuje do stylu Barcy, tańszy i wie co do Primera Division.
0
Wielki Generał.
0
Dla mnie Cesk jest i powinien być sprowadzony jako pierwszy. Ludzię ze Świata chyba nie wiedzą jaka wtedy Barca bd silna i ile bd miała wariantów gry i jak wyszlifuje się organizacja gry oraz cały styl naszej dumy. Kolejny priorytet jak już Rossi nie Sanchez nie ujmując talentu Chilijczykowi.Wystarczy Fabregas bo mamy potęgę w La Masia. Jest jeszcze Afellay hello zawodnik pokroju Alexisa! Dla mnie szkoda Bojana. Visca el Barca :))