10 sierpnia 2016, 21:05
1
Co za piękny gol Leo z wolnego! :D mistrz
6 marca 2016, 15:54
Dziękuję bardzo :)
6 marca 2016, 15:49
0
Macie jakiś link do meczu? :) z góry dzięki.
20 grudnia 2015, 13:07
Bo szukał swojego samodzielnego strzału w końcu ;)
Neymar szuka tej bramki swojej ;)
21 lipca 2015, 20:55
4
"Wy, dzieci, widzicie w nas idoli, dlatego ciąży na nas wielka odpowiedzialność, aby być nie tylko dobrymi piłkarzami, ale także dobrymi ludźmi. To wielki zaszczyt móc współpracować z taką organizacją jak UNICEF" Iniesta to cholernie mądry facet. :)
21 lipca 2015, 21:05
Typowy kundel raczej, a nie pudel. ;)
Dokładnie. :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
1
Co za piękny gol Leo z wolnego! :D mistrz
1
Dziękuję bardzo :)
0
Macie jakiś link do meczu? :) z góry dzięki.
0
Bo szukał swojego samodzielnego strzału w końcu ;)
0
Neymar szuka tej bramki swojej ;)
4
"Wy, dzieci, widzicie w nas idoli, dlatego ciąży na nas wielka odpowiedzialność, aby być nie tylko dobrymi piłkarzami, ale także dobrymi ludźmi. To wielki zaszczyt móc współpracować z taką organizacją jak UNICEF" Iniesta to cholernie mądry facet. :)
1
Dziękuję bardzo :)
1
Co za piękny gol Leo z wolnego! :D mistrz
0
Typowy kundel raczej, a nie pudel. ;)
0
Dokładnie. :)