0

no ładnie - 2:0

0

Zobaczymy, czy aby zarząd się nie myli co do transferów. Może i mamy w zespole wielkich piłkarzy, ale ława jest za krótka. Będą kontuzje i po wszystkim.

0

Domowe niczym szczególnym się nie wyróżniają-są w porządku jak zawsze, natomiast wyjazdowe są zrobione w dobrym guście i myślę, że wpadną w oko kibicom. Łososiowy kolor nie jest taki zły znowu. ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?