21 grudnia 2009, 18:58
0
pomimo tego że Bojan nie potfri wykorzystać sytuacji to moim zdaniem gra dobrze...coś tylko nie może się wstrzelić
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
pomimo tego że Bojan nie potfri wykorzystać sytuacji to moim zdaniem gra dobrze...coś tylko nie może się wstrzelić
0
pomimo tego że Bojan nie potfri wykorzystać sytuacji to moim zdaniem gra dobrze...coś tylko nie może się wstrzelić