asiulka199514
Dołączył/a: marzec 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
I co teraz, Mou ? :D
0
a ja tam go lubię :D
0
No dokładnie:-) on tak zawsze ma:-D
0
Strony Ci się nie pomyliły?
0
Zgadzam się, po co zamieszczać newsy o świetnym Guardioli i jego "best" drużynie.. To Barcelona a nie Bayern..
0
O Nim nie da się zapomnieć. Na zawsze w pamięci!!!
0
I właśnie taki styl życia, wypowiedzi czynią Go wielkim człowiekiem, pomijając fakt że jest już wielkim piłkarzem..
Leo
1
Kocham Go
0
Keita to "wielki" człowiek.. Był ogromną częścią Barcelony, a właściwie to pozostanie nią na zawsze.
0
Racja, jest świetny;pp
Zresztą myślę, że gdy będzie dalej tak grał i się rozwijał to czeka go piękna przyszłość, nie tylko w Barcelonie, ale i w reprezentacji;dd
0
Ładnie się chłopak rozwinął, oby tak dalej!
0
Chyba zapomniał że ostatnio w reprezentacji Hiszpanii była ponad połowa zawodników Barcy:-P
0
http://www.drhtv.com.pl/transmisja-13902.html
0
2:1 ;D
0
kur*a
A tak chciałam Go wreszcie w akcji zobaczyć!!;//
0
Wiecie na jakim programie ma być transmitowany ten mecz za 13 dni? :-)