7 stycznia 2018, 00:36
0
A moim zdaniem lepszy byłby Eriksen... Ale co do Coutinho mam duże nadzieje.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
A moim zdaniem lepszy byłby Eriksen... Ale co do Coutinho mam duże nadzieje.
0
A moim zdaniem lepszy byłby Eriksen... Ale co do Coutinho mam duże nadzieje.