0

Jeszcze przed meczem wszyscy gadali żeby go sprzedać a teraz... ŻAL

0

tak tak

0

No dobra bez tego ostatniego. :P

0

0

lamusy dupa cicho

0

Tworzę historię cepie. Jakbyś wczoraj zobaczył to byś wiedział idioto.

0

Dlaczego redakcja dała 3 punkty dla Atletico? Przecież oni przegrali...

0

Poprawka: Zadowolony z formy fizycznej. W takim razie wszystko się zgadza. :D

0

No to teraz dowalił po całości.

0

na*

0

Tiki-taka skończyła się w dwumeczu z Chelsea w LM.

0

Skąd to skopiowałaś?

0

Czytać umiesz?

0

To w Polsce też coś budują?

0

Nie, nie napisałeś ale przywołujesz tutaj przykład Madrytu a później wychodzi spam gdzie się kłócą hala dzieci i barceloniści. Pomyśl baranku zanim coś napiszesz.

0

I co masz z tym jakiś problem? Jak chcą to niech sobie robią.

0

Wam ^^

0

W tym roku Messi też nie wygra Złotej Piłki (niestety). Musiałby się zdarzyć cud żeby prowadził w klasyfikacji strzelców La Liga lub LM.

0

0

No to po mistrzostwie. Teraz trzeba mieć nadzieję że Real i Atletcio zaliczą wtopę (niekoniecznie jutro) oraz że Barca wygra wszystkie mecze w lidze do końca sezony, czyli z zespołami z Madrytu również.

0

WOW !!

0

0

Tyle że tylko w lidze

0

Afellay jak już to dostanie max 5 minut.

0

wiedziałem...

0

Proszę tylko nie Xavi

0

Messi za Fabsa, co ty wgl gadasz człowieku? Oglądasz mecz?

0

A teraz po polsku.

0

cicho*

0

Sezonowcy dupa cocho

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?