0

Barca Jest nie zgrana jeszcze gdyż wprowadzany jest skład testowy z odrobiną profesjonalizmu...

0

Messi i alves robią rozgrzewkę

0

jak myślicie ???

0

Jakieś zmiany szykują się w przerwie może messi i ibra??

0

Spalony??? A Kto broni??

0

Szkoda tej bramki>>...

0

Buli07

Ja wierz w tych chłopaków nawet testowy skład może wiele >....

Ale zgadzam się że to nie dortmund..

0

Mam nadzieje że ibra zagra w drugiej części!!!

0

Sory pomyłka 5:0....

0

Real rozwalił Dortmund 4:0 mam nadzieje że nasi chłopcy poprawią ten wynik

0

http://www.iraqgoals.net/ch3.html jeszcze raz wysyłam link do meczu

0

troche jakość słaba ale idzie obejrzeć

0

Siema Meczyk oglądam oto link: http://www.iraqgoals.net/ch3.html

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?