O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 33
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Fakt, racja. Chca go pozyskac wlasnie z borussi, nie doczytalem dokladnie

0

AS pisze, ze Barca interesuje sie Fabianem Johnsonem z Hoffenheim. Mysle, ze jesli trzymalby poziom z mistrzostw, to byłoby solidne wzmocnienie

0

Zapomniałem dodać bo naprawde uwielbiam tych ludzi ale musze zgodzic sie z Gudony irytujące jest zachowanie Barcy w zwiazku z udawaniem...

0

Witam. Co do meczu bardzo fajnie że neymar strzelił bramkę ale moim zdaniem to jedyne pocieszenie co do tego meczu przykro mi to mówić ale graliśmy zwyczajnie słabo i jeśli sie cos nie zmieni to moze byc ciezej niz w zeszlym sezonie, bardzo powolna gra bez pomyslu taktyka ktora nie daje sie wykazac skrzydlowym brak typowego napastnika kolejny raz Fabs ustawiany jest jako 9 czego nie potrafie zrozumiec zero strzalow z dystansu zadnych kontr przyspieszenia... Niby wynik ok ale podkreslam ze w moich odczuciach jest powod do niepokoju mam nadzieje ze sie rozkreca..
I na koniec bezprzecznie Mascherano był najlepszy!

0

piotreqqq ten wychudziały kebab zabilby Ville? hahaha ;D

Zobacz wszystkie

0

Dobrze ze mamy Pique w srodku defensywy bo gdyby go nie bylo to Toni bylby bardzo grozny a Ribery pewnie wystapi na prawym skrzydle zeby ominac Alvesa..

0

na youtube

0

Ajj ten Roni nie ten sam ale najwiekszy szacunek za to co robil dla Barcy pozostanie na zawsze;) uwielbiam go licze ze da pokaz i na swietne widowisko.

19 euro no no na taki klasyk malutko

0

Fotoreporterzy sie spisali super zdjecia;) najlepiej Puyol sie spina a Pique na lajcie zaciesza;)

0

Barca dzisiaj ostudzi zapał City

a tak nie w temacie to kto nie widzial warto zobaczyc bramke Hleba ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?