Jak pójdzie do Barcy to za rok bedzie biadolenie w stylu A.Hleba czy Flaminiego ''Żałuje ze odeszłem z Londynu'' więc lepiej niech zostanie w Londynie tam ma miejsce w 1 składzie w przeciwieństwie do Barcy.
Kolejny zawodnik ktory po opuszczeniu arsenalu sie zmarnowal, tak samo bedzie z Eboue i Ceskiem jeśli do was przejda,bo Cesk na bank na pewno nie zagra w 1 skladzie obok Xaviego i Iniesty.
seba86 - Fabregas w FC Barcelonie nie miał przyszłosci dlatego przeszedl do nas i nie mów ze kibice arsenalu kradna wam piłkarzy bo wy jakoś ukradliscie nam Henrego i Hleba ktory u was zmarnował kariere. I teraz chcecie jeszcze zmarnować kariere Fabregasowi który z pewnością obok takich pewniaków jak Xavi i Iniesta nie zagra w pierwszy składzie.
seba86 - Fabregas w FC Barcelonie nie miał przyszłosci dlatego przeszedl do nas i nie mów ze kibice arsenalu kradna wam piłkarzy bo wy jakoś ukradliscie nam Henrego i Hleba ktory u was zmarnował kariere. I teraz chcecie jeszcze zmarnować kariere Fabregasowi który z pewnością obok takich pewniaków jak Xavi i Iniesta nie zagra w pierwszy składzie.
Jak pójdzie do Barcy to za rok bedzie biadolenie w stylu A.Hleba czy Flaminiego ''Żałuje ze odeszłem z Londynu'' więc lepiej niech zostanie w Londynie tam ma miejsce w 1 składzie w przeciwieństwie do Barcy.
Kolejny zawodnik ktory po opuszczeniu arsenalu sie zmarnowal, tak samo bedzie z Eboue i Ceskiem jeśli do was przejda,bo Cesk na bank na pewno nie zagra w 1 skladzie obok Xaviego i Iniesty.
Komentarze
0
Bedzie zobaczysz, Xavi i Iniesta to pewniaki, a drugi skład mu niewystarczy.Chyba ze któryś z nich bedzie kontuzjowany ale wątpie ;].
0
Jak pójdzie do Barcy to za rok bedzie biadolenie w stylu A.Hleba czy Flaminiego ''Żałuje ze odeszłem z Londynu'' więc lepiej niech zostanie w Londynie tam ma miejsce w 1 składzie w przeciwieństwie do Barcy.
0
Kolejny zawodnik ktory po opuszczeniu arsenalu sie zmarnowal, tak samo bedzie z Eboue i Ceskiem jeśli do was przejda,bo Cesk na bank na pewno nie zagra w 1 skladzie obok Xaviego i Iniesty.
0
seba86 - Fabregas w FC Barcelonie nie miał przyszłosci dlatego przeszedl do nas i nie mów ze kibice arsenalu kradna wam piłkarzy bo wy jakoś ukradliscie nam Henrego i Hleba ktory u was zmarnował kariere. I teraz chcecie jeszcze zmarnować kariere Fabregasowi który z pewnością obok takich pewniaków jak Xavi i Iniesta nie zagra w pierwszy składzie.
0
seba86 - Fabregas w FC Barcelonie nie miał przyszłosci dlatego przeszedl do nas i nie mów ze kibice arsenalu kradna wam piłkarzy bo wy jakoś ukradliscie nam Henrego i Hleba ktory u was zmarnował kariere. I teraz chcecie jeszcze zmarnować kariere Fabregasowi który z pewnością obok takich pewniaków jak Xavi i Iniesta nie zagra w pierwszy składzie.
0
Jak pójdzie do Barcy to za rok bedzie biadolenie w stylu A.Hleba czy Flaminiego ''Żałuje ze odeszłem z Londynu'' więc lepiej niech zostanie w Londynie tam ma miejsce w 1 składzie w przeciwieństwie do Barcy.
0
Bedzie zobaczysz, Xavi i Iniesta to pewniaki, a drugi skład mu niewystarczy.Chyba ze któryś z nich bedzie kontuzjowany ale wątpie ;].
0
Kolejny zawodnik ktory po opuszczeniu arsenalu sie zmarnowal, tak samo bedzie z Eboue i Ceskiem jeśli do was przejda,bo Cesk na bank na pewno nie zagra w 1 skladzie obok Xaviego i Iniesty.