26 sierpnia 2008, 22:37
0
ładnie...heh
22 sierpnia 2008, 13:40
1.Van Persie 2.Palacio 3.Arshawin to według mnie najlepsza kolejność
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
ładnie...heh
0
1.Van Persie
2.Palacio
3.Arshawin
to według mnie najlepsza kolejność
0
ładnie...heh
0
1.Van Persie
2.Palacio
3.Arshawin
to według mnie najlepsza kolejność