20 kwietnia 2013, 22:05
0
To chyba najlepszy mecz Songa w Barcelonie ! ;D
2 marca 2013, 18:18
Barca nie ma pomysłu na gre !
2 marca 2013, 18:13
Brawo dla Valdesa , najlepszy zawodnik meczu !!!!
5 lutego 2013, 17:15
Kiedy ten mecz ?
30 stycznia 2013, 23:26
Duzo sytuacji , mało bramek !! ; c
16 stycznia 2013, 14:44
Busi powinien być !
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
To chyba najlepszy mecz Songa w Barcelonie ! ;D
0
Barca nie ma pomysłu na gre !
0
Brawo dla Valdesa , najlepszy zawodnik meczu !!!!
0
Kiedy ten mecz ?
0
Duzo sytuacji , mało bramek !! ; c
0
Duzo sytuacji , mało bramek !! ; c
0
Barca nie ma pomysłu na gre !
0
Busi powinien być !
0
Brawo dla Valdesa , najlepszy zawodnik meczu !!!!
0
To chyba najlepszy mecz Songa w Barcelonie ! ;D