0

Barca!!

poradzila sobie w 10. bez Puyola, wielkiego obronce, ale mozna stwierdzic ze go brakowalo tak samo jak brakowalo Henryego. Piekna gra Iniesty. Piekna gra Messiego, piekna gra Barcy. Futbol nie z tej ziemi! Jak mowilili wszyscy "kto wygra ten mecz, wygra LM" Oby tak bylo!

0

cala druzyna zagrala na 10! i nie ma co wybierac! kazdy pilkarz popelnia bledy, ale i kazdy je poprawia. Barca zagrala fenomenalnie!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?