28 lutego 2010, 00:12
0
by mod: ban!
7 maja 2009, 17:44
ma ktoś może link do jakiejś tapetki z tego meczu??
6 maja 2009, 23:11
Visca el Barca!!!...Piękny mecz i wspaniałe emocje...może ktoś posiada lub zna link do jakiejś tapety przedstawiającej to spotkanie???
20 marca 2009, 12:22
którego mecz??
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
by mod: ban!
0
ma ktoś może link do jakiejś tapetki z tego meczu??
0
Visca el Barca!!!...Piękny mecz i wspaniałe emocje...może ktoś posiada lub zna link do jakiejś tapety przedstawiającej to spotkanie???
0
którego mecz??
0
ma ktoś może link do jakiejś tapetki z tego meczu??
0
Visca el Barca!!!...Piękny mecz i wspaniałe emocje...może ktoś posiada lub zna link do jakiejś tapety przedstawiającej to spotkanie???
0
by mod: ban!
0
którego mecz??