0

ZŁA POLITYKA MEDIALNA
OPIERAĆ CAŁY ZESPÓŁ NA MESSIM
OBY ŚCIĄGNELI NEYMARA

0

" i co przygłupki nadal wierzycie w 5-0 gnojki typy tito i roura robili z was wałów cały tydzien aby tylko kasa z biletów była "

TITO VILLANOVA OUT Z KLUBU
W PRZECIWNYM RAZIE ZESPÓŁ ZSOTANIE ROZBITY

0

TITO VILLANOVA MYŚLĄ TAKTYCZNĄ ROZBIJE ZESPÓŁ FC BARCELONA

0

TITO RZĄDZI ZAGRANIAMI TAKTYCZNYMI :D

0

TIKI TAKA TITO VILLANOVA :D
LOL

0

dlaczego Luis Enrique nie jest trenerem barcelony ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

0

gdzie jest LUIS ENRIQUE ??

0

remontada z bayerne ?
nie porównujcie milanu z bayernem !
milan jest słaby w tym sezonie
...to była tylko szopka że to niby mecz sezonu
pokonać milan

gdzie jest TITO????

0

czemu piszecie dobranoc
jak mecz jeszcze trwa ?

0

czemu piszecie dobranoc
skoro mecz jeszcze trwa ??

0

czemu piszecie dobranoc
jak mecz jeszcze trwa ?

0

piękna bramka

0

Davidek :D

0

villa ma grać na szpicy a po nim iniesta i messi

0

NO VILLA NO BARCA NO THANKS

0



gramy do końca o kur** gramy do końca :)

0

pamiętam jak xavi zdobył brameczkę przeciwko mallorece w swoim debiucie :D
a co się z nim dzieje ? zmęczenie materiału ... powoli kończy się jego era :)
dla mnie jest gpściem numer 1 w team'ie :D.

0

Brawo brawo i jeszcze raz Brawo !!! Thierry Henry !

0

............. David Villa Sánchez

0

David Villa Sánchez ur. 3 grudnia 1981 w Langreo

0

David Villa Sanchez ur. 3 grudnia 1981 w Langreo

0

David Villa :)

0

David VIlla :D

0

bardzo ładnie villa pełen szacun odkąd przyszedłeś do FCB,
Alexis wydaje mi się mieć lepsze umiejętności niż Pedro.
ale to moje zdanie.

0

wydaje mi się że villa jest od tego aby grać na szpicy .

0

w ostatnim czasie czyli nie dalekiej przeszłości ( 3-4 ni temu ) obejrzałem ten mecz po raz kolejny,

d.villa dał radę, do dziś gdy widzę jego bramki i radość po trafieniu aż " łezka w oku się kręci " , ale wtedy byłem przerażająco dumny !! :D
to było apogeum piłkarskie w wykonaniu FCB :)

0

nic się nie stało gramy dalej

0

-->
Nie ma co ukrywać victoria pilzno jest w paszczy lwa.... - przydałby się nowy rekord, jako " najwyższe zwycięstwo "

0

takie gdybanie VV nie podoba mi się, bo równie dobrze mogliśmy stracić 3 bramkę ....

0

zaraz się zacznie :D

real madryt vs. bandyci

:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?