0

Eto'o... ;( Zawsze w Naszych Sercach !

0

drogie dzieci, idzcie juz do piaskownicy bo denerwuje mnie gadanie ze palop to, palop tamto, komedyjka itd. przypomnijcie sobie sytuacje busquetsa z interem w LM ;D niemam nic wiecej do dodania pozdro dla cules

0

brawo Messi, to jest piłkarz ;D Eto'o wracaj ;(

0

kavulo - właśnie kupili ciote bo inaczej go nie można nazwać

0

ibra porażka, OMG!

0

Szkoda, że Eto'o odchodzi :( Zawsze go lubiłem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?