arcadio82
Dołączył/a: wrzesień 2010
Chorzów
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Panowie, prawda jest taka że obojętnie co napiszemy to sytuacja się nie zmieni, jak każdy klub ma swoje wzloty i upadki niestety w tej chwili jesteśmy na fali bessyi potrzebujemy zmian. Kocham Barcelonę od lat i brakuje mi tej za czasów Pepa,choć czasami stawało się to już nudne jak wpiąć wygrywali to bardzo dużą ilością bramek pięknie było popatrzeć jak grają fantastyczny futbol i nie ma im równych.zastanawiam się teraz jaki plan wymyśli zarząd żeby zmienić coś na dobre ponieważ od około dwóch trzech lat jest coraz gorzej. Czekają na fanów ciężkie chwile ale co zrobić mam nadzieje tylko że szybko przejdzie znowu fala wznosząca.
0
Nie ma dziwne, przecież to nie robot z oprogramowaniem na strzelanie bramek. Cieszy mnie że na tak wysokich obrotach(liga, LM, puchar króla) Messi i inni chłopcy tak dobrze grają
0
Po raz pierwszy widziałem jak "THE SPECIAL ONE" jest na kolanach mało tego nie tylko on był. Przez 90 minut KRÓLEWSKI REAL też był na kolanach. Bawarczycy pięknie grali a ich rynkowa cena jest o wiele mniejsza. Guardiola KING
0
E VIVA DI BARCELONA.
Masakrycznie dobry mecz, no ale czego się można spodziewać jak w składzie jest BÓG futbolu. Don Messi i spólka skopała dupsko MU, i nic już więcej nie dodam
0
E VIVA DI BARCELONA.
Masakrycznie dobry mecz, no ale czego się można spodziewać jak w składzie jest BÓG futbolu. Don Messi i spólka skopała dupsko MU, i nic już więcej nie dodam