26 marca 2013, 20:11
0
z Ibrą czy bez... co nas to obchodzi ,jesli mamy wygrac LM to musimy wygrywac z kazdym zespolem, bo wlasnie dlatego zostaje sie mistrzem ;)) VeB
17 marca 2013, 16:36
Juan Carlos Navarro= Messi koszykówki hehe ;p
12 marca 2013, 16:08
Wygramyy !!!!!!!!!!!!
21 lutego 2013, 15:47
pawloVEB w kazdym razie czemu wychodzimy pomocnikamii ?!?!?! nawet jak Villa jest zdrowy to siedzi ;/
21 lutego 2013, 15:44
15 listopada 2011, 19:46
jak widzę komentarze to stwierdzam ,że jesteście wielkimi optymistami ,zero szacunku do rywala :D byle wygrana ,ale trochę dystansu żeby nie było później wielkich rozczarowań :)
24 sierpnia 2012, 01:05
Kocham FCBarcelone !!!!
8 maja 2012, 11:39
Guardiola vs Guardiola ;P
7 listopada 2011, 15:07
po części ciesze sie z tych remisow .bo przynajmniej sezonowcy sie wykruszaja ::D
28 lipca 2012, 15:04
FCBarcelona: Kto to jest Balotelli?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
z Ibrą czy bez... co nas to obchodzi ,jesli mamy wygrac LM to musimy wygrywac z kazdym zespolem, bo wlasnie dlatego zostaje sie mistrzem ;)) VeB
0
Juan Carlos Navarro= Messi koszykówki hehe ;p
0
Wygramyy !!!!!!!!!!!!
0
pawloVEB
w kazdym razie czemu wychodzimy pomocnikamii ?!?!?! nawet jak Villa jest zdrowy to siedzi ;/
0
0
jak widzę komentarze to stwierdzam ,że jesteście wielkimi optymistami ,zero szacunku do rywala :D byle wygrana ,ale trochę dystansu żeby nie było później wielkich rozczarowań :)
0
Kocham FCBarcelone !!!!
0
Guardiola vs Guardiola ;P
0
po części ciesze sie z tych remisow .bo przynajmniej sezonowcy sie wykruszaja ::D
0
FCBarcelona: Kto to jest Balotelli?