2

mecz polska hiszpania byl przed MS 2010

1

zdecydowanie rakieta . holowanie piłki , głupie starty , niedokładna gra . Szczęście , że sędzia dał się na faul nabrać bo to był kryminał kiwanie przed polem karnym.

7

Zidane na konferencji prasowej : - Graliśmy dobrze , jestem zadowolony z kadry . Nikogo nie musimy kupować . Zabrakło troche szczęscia . Benzema to najlepsza 9tka na świecie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?