O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5416
  • Liczba komentarzy 3
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Witam, czy ktos jest zorietowany czy na Nce mozna gdzis zobaczyc mecza? czy trzeba przez neta ciagnac?

0

Villa.D7: na necie wiem gdzie znaleźć, chodzi mi o jakis kanał zagraniczny który znajde na n-ce bo chcialbym obejrzec na TV. ale dziekuje za zainteresowanie

0

Witam, mam pytanko czy gdzieś na "n-ce" jest możliwość zobaczenia tego meczu? z góry dziękuje za odpowiedz. Mam nadzieję, że Barca wygra dawno się tak nie bałem o wynik jak dziś. Pozdrawiam

Zobacz wszystkie

0

Witam, mam pytanko czy gdzieś na "n-ce" jest możliwość zobaczenia tego meczu? z góry dziękuje za odpowiedz. Mam nadzieję, że Barca wygra dawno się tak nie bałem o wynik jak dziś. Pozdrawiam

0

Villa.D7: na necie wiem gdzie znaleźć, chodzi mi o jakis kanał zagraniczny który znajde na n-ce bo chcialbym obejrzec na TV. ale dziekuje za zainteresowanie

0

Witam, czy ktos jest zorietowany czy na Nce mozna gdzis zobaczyc mecza? czy trzeba przez neta ciagnac?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?