Villa.D7: na necie wiem gdzie znaleźć, chodzi mi o jakis kanał zagraniczny który znajde na n-ce bo chcialbym obejrzec na TV. ale dziekuje za zainteresowanie
Witam, mam pytanko czy gdzieś na "n-ce" jest możliwość zobaczenia tego meczu? z góry dziękuje za odpowiedz. Mam nadzieję, że Barca wygra dawno się tak nie bałem o wynik jak dziś. Pozdrawiam
Witam, mam pytanko czy gdzieś na "n-ce" jest możliwość zobaczenia tego meczu? z góry dziękuje za odpowiedz. Mam nadzieję, że Barca wygra dawno się tak nie bałem o wynik jak dziś. Pozdrawiam
Villa.D7: na necie wiem gdzie znaleźć, chodzi mi o jakis kanał zagraniczny który znajde na n-ce bo chcialbym obejrzec na TV. ale dziekuje za zainteresowanie
Komentarze
0
Witam, czy ktos jest zorietowany czy na Nce mozna gdzis zobaczyc mecza? czy trzeba przez neta ciagnac?
0
Villa.D7: na necie wiem gdzie znaleźć, chodzi mi o jakis kanał zagraniczny który znajde na n-ce bo chcialbym obejrzec na TV. ale dziekuje za zainteresowanie
0
Witam, mam pytanko czy gdzieś na "n-ce" jest możliwość zobaczenia tego meczu? z góry dziękuje za odpowiedz. Mam nadzieję, że Barca wygra dawno się tak nie bałem o wynik jak dziś. Pozdrawiam
0
Witam, mam pytanko czy gdzieś na "n-ce" jest możliwość zobaczenia tego meczu? z góry dziękuje za odpowiedz. Mam nadzieję, że Barca wygra dawno się tak nie bałem o wynik jak dziś. Pozdrawiam
0
Villa.D7: na necie wiem gdzie znaleźć, chodzi mi o jakis kanał zagraniczny który znajde na n-ce bo chcialbym obejrzec na TV. ale dziekuje za zainteresowanie
0
Witam, czy ktos jest zorietowany czy na Nce mozna gdzis zobaczyc mecza? czy trzeba przez neta ciagnac?