aolek_89
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Koluszki
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
witam koledzy,czy może ktoś wybiera się na meczyk do kina do łodzi na 2d?
0
hej gol hej gol lalalalalalallalallaalal avee aveee aveee BARCA!!!! jestem strasznie szczęśliwy!!!!!!!! trzeba to opić AVEEEEEEEEEEEEEE BARCAAAAAAAAA
0
włsnie panowie co z Assulinem? niby taki talenta wcale nie gra...... nie rozumiem
0
sie popisali..... masakra... a pep to ja nie wiem gdzie rezerwowych wysłał.... nie grali nic.. a bojan i hleb mogli by powalczyc... trener spisał sie słabo