0

messi był taki smutny że guardiola odchodzi

0

płakać mi się chciało jakm oglądałam ten mecz co było porzegnanie pepa

0

kochany jast :

0

napewno wygrają całą lige mistrzów

0

messi był najlepszy :P ale wszyscy grali bardzo dobrze

0

nic się nie stało w tym roku wygrają :P

0

myszka :P:P xd

0

barceelona wygra w tym sezonjie wszystko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?