antimadridista11
Dołączył/a: październik 2011
Łańcut
0 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jest mecz Barcelony w Canal Sport o 21:55
4
Znajdziesz dużo ludzi w Barcelonie, którzy nie mają nic do Atletico, najlepszym przykładem było ich oklaskiwanie po zdobyciu tytułu. Real nigdy nie dostałby takich braw...
0
to jego 16-letniego brata :)
0
tam przy Pique jest błąd bo mecz był w Barcelonie :)
0
w Media Markt jest od wtorku.
1
Ty odejdź z tej strony...
0
Tylko żeby nie skończyło się to tak jak rok temu gdzie też szukaliśmy a wyszedł z tego Alex Song który miał grać na stoperze.
0
Dwumecz jeszcze nie jest przegrany. Ale teraz na La Rosaleda musimy wystawić najmocniejszy skład. Nie możemy też stracić żadnej bramki.
0
Pep!
Pozostaje Ci życzyć samych sukcesów. !
0
Ciekawe co by powiedział na Arsenal. Ja bym go widział w tym klubie. Ogarnąłby to, co się tam teraz dzieje. Wprowadziłby porządek i mam nadzieję, że przywróciłby dawne sukcesy Arsenalu, bo lubię ten klub. Ale on sam wybierze. My nie mamy na to wpływu. Życzę mu sukcesów i przyjemności z pracy :).
0
Wszystko fajnie ale zamiast Jordiego mógłby grać Martin Montoya.
0
Obyśmy na La Rosaleda przyjechali z dwu- trzy- bramkową zaliczką.
0
Osobiście obstawiam wygraną Barcelony 3-2 po ciężkim meczu. Mam nadzieję, że nie będzie żadnych niepotrzebnych brzydkich fauli, czy przepychanek.
0
liczę, że jutro po 16 klasykach będzie 16 goli :).
0
transmisja meczu na canal + sport :).
0
matiago,
wyjazd na stronę swojego srealiku.
0
Będzie ciężko, stawiam 2-1 dla Barcy. Liczę na przebudzenie Pique i Pedro
0
I oby Barca zagrała perfekcyjnie... typuje 3-2 dla Barcy
0
Oj cienko Argentyna...
0
Niestety remis...początek sezonu dość kiepski
0
Francuzi dość kiepsko...
0
Bojan i tak już nam niepotrzebny
0
"Chciałbym zdobyć swoją trzecią Ligę Mistrzów. W ten sposób moje imię miałoby specjalne miejsce w historii piłki nożnej. Zdobędę ją", obiecał.
Tylko, że on sam zniszczył sobie swoje imie.
0
teraz to już przesadził