0

Trochę za dużo jednak chyba Leo przyjął, nie wyglądało to fajnie, niepotrzebne to było.

0

Jedno jest pewne, Bóg dzisiejszy półfinał oglądał w koszulce Barcy hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?