and85
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
niektorzy jednak chca blysnac a im nie wychodzi.... w 2006 pokonalismy Arsenal na Stade de France. wiec jak sie nie znasz to nie pisz albo sprawdz wczesniej:)
0
a ja byłem na Ibizie jeszcze dwa tygodnie temu...cudowne miejsce! Wrócę tam napewno!
zdjecie jest napewno z Ibizy bo tak tam wlasnie to wyglada...i duzo ludzi tak jak puyol biega sobie:)
pozdro
0
BAN!
mod
0
to bylo nie wchodzic na te strone jak nie chcilales znac wyniku...phyyyyy...mysl czlowieku troche!!!
0
Ronnie wroc do nas:(((((((((
0
byl pilkarskim bogiem...a teraz zostal jedynie cieniem samego siebie...dobrze ze odszedl bo Barce by mogl pociagnac na samo dno
0
kazdy wolalby BArce
0
piekni oni wszyscy sa pieknia...jak cudownie byc kibicem Barcy..prawdziwym kibicem..bo o 1995roku
0
najgorsze to ze Barca gra rewanze na wyjezdzie zawsze...jakby nie to to byloby niezle
0
w nastepnej kolejce zmiazzdza Malage na Camp Nou!!! to pewne!!!
0
barca 100 goli w lidze napewno strzeli!!!!!!!!!!!
0
ja chce Arsenal..bo mam tu mala wojne z kolegami...wic sprawi mi to podwojan satysfakccje...bo wiem ze barca zmiencie arsenal
0
oj bedzie pogrom.bedzie na bank
0
tak slabego realu nie mozna nie pokonac
0
ja chce LYON najslabsi z tego grona
0
Clubs from the same association cannot be drawn against each other.
tak mowi regulamin UEFA o 1/8 LM...wiec nie piszcie glupot!!!!!!!!!!!!!
0
Clubs from the same association cannot be drawn against each other.
tak mowi regulamin UEFA o 1/8 LM...wiec nie piszcie glupot!!!!!!!!!!!!!
0
Clubs from the same association cannot be drawn against each other.
tak mowi regulamin UEFA o 1/8 LM...wiec nie piszcie glupot!!!!!!!!!!!!!
0
MESSI zosateeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
0
do gilbert3..o co ci chodzi czlowieku...my jestesmy kibicami a nie pilkarzami i nie osiagniemy tego co Ronaldinho bo robimy inne rzeczy w zyciu...a sezonowych kibicow tez nie lubie...Barca for life