americans1
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Radomsko
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Brawooo Barça !!! ;D
0
ale teraz to my mamy zgrany zespół a nie pieniądze i pieniądze... na płaczka
0
bez jednego lepszy xD
0
szyszy powiedz mi chłopie w czym jest lepszy Krystyna i Kaka lepszy od Ibry po za szybkością?
Iniesta>Kaka
Messi>Ronaldo
Ibra(o ile przejdzie)>Benzema
0
GaGo8 żal mi cię...
0
"Olazábal - 4"- bez przesady to że grał kiepsko nogami to chyba jakiś błąd bo to obrońcy zagrywali mu trudne piłki na które na wybicie miał mało czasu i ta bramka z wolnego to nie do końca jego wina...
Ale to tylko moje zdanie;)))
0
zgadzam się w 100% z blaugrana948. A tak na boku to Eto'o nie potrafi wykorzystywać set i moim zdaniem jest za słaby na Barçe bo w niej jest potrzebny skuteczny zawodnik...
0
Mamy przecież jeszcze Gaia Assulina!!!
0
Według mnie to Kameni jest najlepszym bramkarzem w hiszpani tylko,że nie ma klubu w którym mógłby zabłysnąć.
0
W końcu Valdesa nie ma!!!:D