0

Brawooo Barça !!! ;D

0

ale teraz to my mamy zgrany zespół a nie pieniądze i pieniądze... na płaczka

0

bez jednego lepszy xD

0

szyszy powiedz mi chłopie w czym jest lepszy Krystyna i Kaka lepszy od Ibry po za szybkością?

Iniesta>Kaka

Messi>Ronaldo

Ibra(o ile przejdzie)>Benzema

0

GaGo8 żal mi cię...

0

"Olazábal - 4"- bez przesady to że grał kiepsko nogami to chyba jakiś błąd bo to obrońcy zagrywali mu trudne piłki na które na wybicie miał mało czasu i ta bramka z wolnego to nie do końca jego wina...

Ale to tylko moje zdanie;)))

0

zgadzam się w 100% z blaugrana948. A tak na boku to Eto'o nie potrafi wykorzystywać set i moim zdaniem jest za słaby na Barçe bo w niej jest potrzebny skuteczny zawodnik...

0

Mamy przecież jeszcze Gaia Assulina!!!

0

Według mnie to Kameni jest najlepszym bramkarzem w hiszpani tylko,że nie ma klubu w którym mógłby zabłysnąć.

0

W końcu Valdesa nie ma!!!:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?