0

Robertfrbdg i po co sie unosisz ? gdybys nie wiedział to piłkarza mozna tylko na rok wypożyczyc i potem zostaje w klubie albo odchodzi za darmo :) nie znasz sie to nie pisz :)

0

szkoda ze mecz sie nie odbedzie

0

pokaze cyfra + mecz ?

0

ale Cip* jestescie Barca miała wczoraj pecha a wy juz zaczynacie mówić o jakimś kryzysie , transferach i w ogole ....

0

ale Cip* jestescie Barca miała wczoraj pecha a wy juz zaczynacie mówić o jakimś kryzysie , transferach i w ogole ....

0

Talib 24 ....

Nie umieją *

0

yyy dobrze pisze ... jezeli barca przegra jeden mecz i bedzie miała tyle pkt co real to wtedy dalej liderem my jestesmy tak ? bo liczy sie bezposredni poojedtynek :) czyli zeby przegrac mistrzostwo trzeba wtych siedmiu meczach stracic w dwoch punkty a real wszytsko wygrac:) a to jest raczej nie mozliwe :) wiec jestem pewny mistrzostwie Hispszanii.

0

jezeli nie znasz systemu to sie nie odzywaj .... :D

0

tak pewnie zagramy :P

VV

Alves Milito Rafa Marquez Abidal

oby Toure

Iniesta Xavi

Messi

Ibra Pedro

0

:)

0

no i lajt ::) dziisaj stzeli dwie.

0

Darkos co z ciebie za kibic ? jeden mecz pzegany i zdązyłes juz kazdego " zjechać " pomysl nim cos napiszesz ::) Pozdo

Wiecie kiedy barca gra ten pierwszy mecz LM ?

0

to tylko człowiek ::) kiedy ma sie bawić ?! a mnie sie on podoba cały czas na boiski tak samo jak inni !

0

cules10000 to wyjdz i zacznij grac moze ci sie uda

0

aha , bo jest napisane ze o 17.15 rozpoczyna sie mecz ::D

0

jaki wynik ? bo nawet na livesports nic nie ma.

0

jaki wynik ? bo nawet na livesports nic nie ma.

0

Marcin ! Pózniej ::D

Rdam wiesz co ty piszesz ? zastanów sie człowieku !!! w takich państawach jakie wymieniłes jest pełen profesjonalizm !

0

endriuuu2 Moderacja

wiesz co ty piszesz ? jak masz głupoty pisać proszę nie pisz !

0

obstawiłem ze Barca wygra 3-0:D

0

3-0 !

0

Judasz 89

Nie przesadzaj !

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?