0

Nie chcę bronić Ibry, bo miał kilka świetnych akcji i ich nie wykorzystał, ale jak porównuje jak grał Ibra w Barcy i Eto'o w Interze to jednak gra szwedzkiego gwiazdora podobała mi się bardziej.

A poza tym to Zalatan jakby nie było wypracował kilka ładnych akcji i dobrze dogrywał. Może w formie to on nie jest, ale od Henryka zagrał o wiele lepiej. Moim skromnym zdaniem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?