O sobie

  • Zainteresowania muzyka, książki, filmy i seriale
  • Ulubiony zawodnik Cruijff, Kubala, Koeman, Segarra, Xavi, Iniesta, Puyol
  • Ulubione zespoły Oczywiście Blaugrana, poza tym lubię Celtę i lokalne - ROW Rybnik
  • Barcelonie kibicuję od od kiedy wyeliminowała Wisłę w eliminacjach LM w 2008

Statystyki

  • Dni w serwisie 5403
  • Liczba komentarzy 31
  • Polecenia 0

Komentarze

0

1. 5/10
2. 6/10
3. To kwestia dyskusyjna
4. Absolutna katastrofa
5. Laporta
6. 2015
7. W Madrycie, kto wie

0

A potem wyłącz FIFĘ :)

0

Byle kto kapitanem Arsenalu nie zostaje. Jeżeli nie będzie się łamał, (w zeszłym sezonie ledwie 14 meczów w BPL) to może być całkiem niezły transfer.

0

Guaita to dla mnie nr 1 na następce.
Oier jest trochę niepewny, Barca B puszcza sporo goli, Fabrice Ondoa będzie miał w 2014 19 lat, czyli, jeśli "wybuchnie" będzie ważny

0

Wybór między hejtowaniem a popieraniem umowy z Katarem to wybór między przywiązaniem do tradycji a myśleniem o przyszłości klubu. Byłoby fantastycznie gdyby koszulki były "czyste", ale zrozumcie FC Barcelona to najlepszy klub świata, który ma gigantyczne wydatki (nowy stadion, zadłużenie, utrzymywanie wielu sekcji) a te 170 mln Euro na rok wydatnie pomoże

Zobacz wszystkie

0

A nasz kochany Prezes jak zwykle kontrowersyjnie...

0

Przy tak klasycznych strojach sezon powinien być boski :P

0

1. 5/10
2. 6/10
3. To kwestia dyskusyjna
4. Absolutna katastrofa
5. Laporta
6. 2015
7. W Madrycie, kto wie

0

Za 5-6 lat - jak najbardziej

0

A potem wyłącz FIFĘ :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?