Bardzo lubie Xavi`ego i jest on Wielkim graczem. Ale dwie rzeczy mi się nie podobaja.. pierwsza: stracił miejsce w pierwszej 11 ale był ważnym graczem wpuszczanym w trudnych momentach i dzięki takiej ławce rezerwowych barca jest w tym sezonie taka dobra, poprostu nie może sie pogodzić z tą rolą. Szkoda. Druga sprawa wiąże się z pierwsza: nie możemy dokonywać teraz transferów przez poł roku (nawet cały bo zanim kupiony sie zgra) będziemy znów z wąską kadra. To jest problem
Po pierwsze, moim zdaniem dobrze ze sprzedali Eto, Pep mial swoja wizje i sie ona sprawdzila.. zobacz ile mamy tytułow. Nie chcial sie poporzadkowac dla Pepa to nara, tak samo bylo z Deco i Ronim, tez moglismy wiecej za nich wziac, ale jezeli klub nie chce danych pilkarzy to sprzedaje ich taniej.
Po drugie, to nie jest tak ze Barca nie splaca długów. Spłaca je dlatego ma ujemny wynik na koniec roku. Niepamietam ile, ale z roku na rok dlug sie zmniejsza, spłacamy spore raty dlatego nie jestesmy na plusie. Troche Laporta z Txikim to popsuli bo nakupili slabych pilkarzy za duze pieniadze którzy w ogole sie nie przydali Barsie, czyt. Hleb, Keirson Cesares, Ibra itp
heh, zapewne o to chodzi ze nie maja czasu porozmawiac z jego agentem bo działąja na rynku transferowym, czyli negocjuja z arsenalem i Udinese. Na przedłuzanie umow przyjdzie czas po zakonczeniu okna transferowego
Merida przeszedl do arsenalu juz 4 sezony temu, gral przeciez rok temu juz w atletico i nie lapal sie za czesto do 1 skladu. Ma 21 lat wiec troche mu Wenger zaduzo naobiecywal, bo watpie zeby w Arsenalu pogral sobie
kurde niektorzy juz chca sprzedac Pedro:) no nie przesadzajcie, reprezentant |Hiszpani, strzelajacy wazne bramki i w dodatku bardzo waleczny. Dobra moze go Sanczez wygryzie ale chociaz bedziemy mieli super zmiennika. Co do pomocy? to bardzo mocna tylko chcialbym zeby Thiago czesciej wchodzil niz Keita. a co do obrony to nikogo nie musimy kupowac jest naprawde mocna, prawa Alves montoya, srodek Pique, Puyol, Abidal, Milito, lewa Adriano, Maxwell. W tym sezonie bedzie ogrom meczow, w razie czyjejs kontuzji napewno wszyscy pograja. Napewno beda mecze ze np Fabregas czy Villa siada na lawce. Wazne jest zeby nikt nie wnosil pretensji i buntwal sie ze wzgledu ze nie gra.
kurde niektorzy juz chca sprzedac Pedro:) no nie przesadzajcie, reprezentant |Hiszpani, strzelajacy wazne bramki i w dodatku bardzo waleczny. Dobra moze go Sanczez wygryzie ale chociaz bedziemy mieli super zmiennika. Co do pomocy? to bardzo mocna tylko chcialbym zeby Thiago czesciej wchodzil niz Keita. a co do obrony to nikogo nie musimy kupowac jest naprawde mocna, prawa Alves montoya, srodek Pique, Puyol, Abidal, Milito, lewa Adriano, Maxwell. W tym sezonie bedzie ogrom meczow, w razie czyjejs kontuzji napewno wszyscy pograja. Napewno beda mecze ze np Fabregas czy Villa siada na lawce. Wazne jest zeby nikt nie wnosil pretensji i buntwal sie ze wzgledu ze nie gra.
boje sie sie Pep postawi na pomoc Keita, Sergio i Masche lub Maxwel a na lewym skrzydle iniesta.. i wtedy nie bedzie nikogo do rozgrywania i rozkrecania akcji.. Keita znow w swoim stylu albo bedzie podawal do boku i do tylu albo sam bedzie czekal w polu karnym przeciwko 4 obroncom i Alves bedzie dosrodkowywal caly mecz, bylo tak w jednym meczu i strasznie sie wkurzalem na to.. Powinienem Thiago wchodzic duzo czesciej, nawet pol na pol z Keita, bez obegrania nigdy nie bedzie graczem pokroju iniesty, pamietajmy ze jak iniesta zaczynal w kazdym meczu gral 20-30 minut i teraz widzimy ze to sie zwrocilo
Komentarze
0
Bardzo lubie Xavi`ego i jest on Wielkim graczem. Ale dwie rzeczy mi się nie podobaja.. pierwsza: stracił miejsce w pierwszej 11 ale był ważnym graczem wpuszczanym w trudnych momentach i dzięki takiej ławce rezerwowych barca jest w tym sezonie taka dobra, poprostu nie może sie pogodzić z tą rolą. Szkoda. Druga sprawa wiąże się z pierwsza: nie możemy dokonywać teraz transferów przez poł roku (nawet cały bo zanim kupiony sie zgra) będziemy znów z wąską kadra. To jest problem
0
no wreszcie Pep ustawia Keite na dm. Widac ze to jego pozycja, jako pomocnik tylko zwalnial akcje i malo wnosil do kombinacji barcelony w ataku.
Teraz mozna powiedziec ze wreszcie Keita zasluguje na 1 skład, ale grając na dm:)
0
overhead
Po pierwsze, moim zdaniem dobrze ze sprzedali Eto, Pep mial swoja wizje i sie ona sprawdzila.. zobacz ile mamy tytułow. Nie chcial sie poporzadkowac dla Pepa to nara, tak samo bylo z Deco i Ronim, tez moglismy wiecej za nich wziac, ale jezeli klub nie chce danych pilkarzy to sprzedaje ich taniej.
Po drugie, to nie jest tak ze Barca nie splaca długów. Spłaca je dlatego ma ujemny wynik na koniec roku. Niepamietam ile, ale z roku na rok dlug sie zmniejsza, spłacamy spore raty dlatego nie jestesmy na plusie. Troche Laporta z Txikim to popsuli bo nakupili slabych pilkarzy za duze pieniadze którzy w ogole sie nie przydali Barsie, czyt. Hleb, Keirson Cesares, Ibra itp
0
heh, zapewne o to chodzi ze nie maja czasu porozmawiac z jego agentem bo działąja na rynku transferowym, czyli negocjuja z arsenalem i Udinese. Na przedłuzanie umow przyjdzie czas po zakonczeniu okna transferowego
0
Merida przeszedl do arsenalu juz 4 sezony temu, gral przeciez rok temu juz w atletico i nie lapal sie za czesto do 1 skladu. Ma 21 lat wiec troche mu Wenger zaduzo naobiecywal, bo watpie zeby w Arsenalu pogral sobie
0
a ja bym nie chcial tez nikogo w pomocy.. niech graja dos satnos i Thiago
0
Pierwsze mecze 1/8 finału rozegrane zostaną 16/17 i 23/24 lutego, a rewanże 9/10 i 16/17 marca- chyba cwiercfinaly
0
kurde niektorzy juz chca sprzedac Pedro:) no nie przesadzajcie, reprezentant |Hiszpani, strzelajacy wazne bramki i w dodatku bardzo waleczny. Dobra moze go Sanczez wygryzie ale chociaz bedziemy mieli super zmiennika. Co do pomocy? to bardzo mocna tylko chcialbym zeby Thiago czesciej wchodzil niz Keita. a co do obrony to nikogo nie musimy kupowac jest naprawde mocna, prawa Alves montoya, srodek Pique, Puyol, Abidal, Milito, lewa Adriano, Maxwell. W tym sezonie bedzie ogrom meczow, w razie czyjejs kontuzji napewno wszyscy pograja. Napewno beda mecze ze np Fabregas czy Villa siada na lawce. Wazne jest zeby nikt nie wnosil pretensji i buntwal sie ze wzgledu ze nie gra.
0
kurde niektorzy juz chca sprzedac Pedro:) no nie przesadzajcie, reprezentant |Hiszpani, strzelajacy wazne bramki i w dodatku bardzo waleczny. Dobra moze go Sanczez wygryzie ale chociaz bedziemy mieli super zmiennika. Co do pomocy? to bardzo mocna tylko chcialbym zeby Thiago czesciej wchodzil niz Keita. a co do obrony to nikogo nie musimy kupowac jest naprawde mocna, prawa Alves montoya, srodek Pique, Puyol, Abidal, Milito, lewa Adriano, Maxwell. W tym sezonie bedzie ogrom meczow, w razie czyjejs kontuzji napewno wszyscy pograja. Napewno beda mecze ze np Fabregas czy Villa siada na lawce. Wazne jest zeby nikt nie wnosil pretensji i buntwal sie ze wzgledu ze nie gra.
0
boje sie sie Pep postawi na pomoc Keita, Sergio i Masche lub Maxwel a na lewym skrzydle iniesta.. i wtedy nie bedzie nikogo do rozgrywania i rozkrecania akcji.. Keita znow w swoim stylu albo bedzie podawal do boku i do tylu albo sam bedzie czekal w polu karnym przeciwko 4 obroncom i Alves bedzie dosrodkowywal caly mecz, bylo tak w jednym meczu i strasznie sie wkurzalem na to.. Powinienem Thiago wchodzic duzo czesciej, nawet pol na pol z Keita, bez obegrania nigdy nie bedzie graczem pokroju iniesty, pamietajmy ze jak iniesta zaczynal w kazdym meczu gral 20-30 minut i teraz widzimy ze to sie zwrocilo