O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5447
  • Liczba komentarzy 105
  • Polecenia 0

Komentarze

0

daany8, ze swojego podwórka to znasz ;)

0

zgadzam się z poniższymi osobami twierdzącymi, że Fabregas został oceniony za surowo. Jak dla mnie zasłużył przynajmniej na 4 a nawet 4,5. Pokazywał się do gry, rozgrywał piłkę, dochodził do sytuacji bramkowych. Wiem - nie wykorzystał ich. Ale był "pod grą". Widać progres w jego grze.

0

ma ktoś skład Brazylii na mecz z Meksykiem>?

0

nsslook
to wiadomo, nigdy nie powiedziałem i nie powiem złego słowa na Pepa ;)

0

ksobi91, dzięki za info ;)

Zobacz wszystkie

0

gramy w finale, bardzo dobrze dla młodych, niech pograją ;)

a grał Deulofeu?

0

to że Maxwell zmienił Alvesa nie znaczy że musi grać na jego pozycji ;)

0

ksobi91, dzięki za info ;)

0

nsslook
to wiadomo, nigdy nie powiedziałem i nie powiem złego słowa na Pepa ;)

0

oraz o Betisie, który jeszcze nie rozegrał 3 meczu ;) a mają 6 punktów

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?