0

Kavulo! jestes na cenzurowanym!

0

który mi tutaj napisał ze na 100% mecz rewanzowy piewrszy jest w srode?

0

dziekuje Kavulo. dokladnie o to mi chodzilo. napisalem ze ewentualnie ;)

0

Czy ktoś jest mi w stanie udzielić 100% pewnej odpowiedzi czy ewentualny pierwszy mecz w półfinale LM będziemy grali we wtorek czy w środę? To bardzo istotne. Z góry dziękuje za odpowiedź!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?