alavaloha
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Coś pięknego...
0
Powitanie Ronaldinho po prostu piękne :)
0
http://www.tv3.cat/directes
0
Hm... żenujący poziom tej celebracji na placu w Katalonii... skąd oni wzięli tych "komików"? :/
0
Dziwi mnie to że niektórzy z Was piszą że "Guardiola popełnia złe decyzje" "od początku wiedziałem że Josep nie jest dobrym trenerem".
Drużyna wygrała wszystko w zeszłym sezonie, w tym roku możliwe że nie będzie niczego, ale co z tego? Czy każdego roku musi być ciągle dobrze?
0
Zauważcie jednak, że Puyol ewidentnie przeszkodził Cescowi w zdobyciu bramki, była to sytuacja 100%-owa stąd czerwona kartka, kto inny może by jej nie dał ale fakty są bolesne, bez 2 stoperów w rewanżu.
Kapitalna 1-sza połowa w Waszym wykonaniu, troszkę gorsza druga, ale to co dzisiaj pokazała Barca... jeszcze 9 dni, 9 dni i zobaczymy jak Barca się zaprezentuje przeciwko blancos.