0

Coś pięknego...

0

Powitanie Ronaldinho po prostu piękne :)

0

0

Hm... żenujący poziom tej celebracji na placu w Katalonii... skąd oni wzięli tych "komików"? :/

0

Dziwi mnie to że niektórzy z Was piszą że "Guardiola popełnia złe decyzje" "od początku wiedziałem że Josep nie jest dobrym trenerem".

Drużyna wygrała wszystko w zeszłym sezonie, w tym roku możliwe że nie będzie niczego, ale co z tego? Czy każdego roku musi być ciągle dobrze?

0

Zauważcie jednak, że Puyol ewidentnie przeszkodził Cescowi w zdobyciu bramki, była to sytuacja 100%-owa stąd czerwona kartka, kto inny może by jej nie dał ale fakty są bolesne, bez 2 stoperów w rewanżu.

Kapitalna 1-sza połowa w Waszym wykonaniu, troszkę gorsza druga, ale to co dzisiaj pokazała Barca... jeszcze 9 dni, 9 dni i zobaczymy jak Barca się zaprezentuje przeciwko blancos.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?