Dlaczego chcecie zmiany Iniesty?? Fakt, nie trafił w pewnej sytuacji, ale to zbyt dobry i zbyt doświadczony zawodnik aby od razu go zmieniać. Iniesta powinien zostać do końca meczu, jeszcze Was zaskoczy!!
Dlaczego chcecie zmiany Iniesty?? Fakt, nie trafił w pewnej sytuacji, ale to zbyt dobry i zbyt doświadczony zawodnik aby od razu go zmieniać. Iniesta powinien zostać do końca meczu, jeszcze Was zaskoczy!!
Komentarze
0
Dlaczego chcecie zmiany Iniesty?? Fakt, nie trafił w pewnej sytuacji, ale to zbyt dobry i zbyt doświadczony zawodnik aby od razu go zmieniać. Iniesta powinien zostać do końca meczu, jeszcze Was zaskoczy!!
0
*obronił
0
Pique obrinił gola ;)
0
Widzę, że słońce trochę oślepia sędziów :/
0
Będzie dobrze, wierzę w dzisiejszy sukces!
0
Widzę, że słońce trochę oślepia sędziów :/
0
Pique obrinił gola ;)
0
*obronił
0
Dlaczego chcecie zmiany Iniesty?? Fakt, nie trafił w pewnej sytuacji, ale to zbyt dobry i zbyt doświadczony zawodnik aby od razu go zmieniać. Iniesta powinien zostać do końca meczu, jeszcze Was zaskoczy!!
0