al
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
wawa
3 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Geble
Do atutow Yaya dodaj jeszcze mocny strzal:)
0
das boot
'Guardiola nie chcial Eto'o w zespole z jakiegos powodu, moze z powodu czupurnego charakteru.'
Czyli zamienil Eto'o na mniej kontrowersyjnego Ibre?;)
0
za drogi, nie warty swojej ceny, a i kontuzje czesto lapie
0
ja nadal uwazam ze sklad byl za mocny, mimo takiego wyniku. Nawet jak by mlodziez zremisowala to bym sie bardziej cieszyl, a hiszpanie by odpoczeli.
0
jak dla mnie to dziwny sklad, za mocny, powinni reprezentanci hiszpanii odpoczac, a zobaczyl bym chetnie troche mlodych wilkow... ;)
0
a gdzie cuenca? jest zgrupowanie mlodziezowki?
0
jedyny napastnik to villa? a cuenca nie moze zagrac?
0
3-0 obstawilem, to mnie Messi oszukal w koncowce. Oby wiecej takich niespodzianek:)
0
sprawdzila sie noc rekordow, nice:D
0
200!!!! brawo messi
0
co za refleks Valdesa, zasluzyl sobie na ten rekord, oby tak dalej...
0
Barca ma najmniej stracony goli w lidze... levante dlugo cieszylo sie najlepsza obrona.
0
respect
0
czyżby real przestraszył się granatowo-bordowych koszulek Levante? ;)
0
To prawda Bojanowi potrzeba ogrania, ale lawka jest za krotka, musimy miec zmiennikow. Watpie zebysmy kupili Sancheza i Rossiego (moze 1 z nich przyjdzie), a Bojan i Jeffren odejda. Lawka jeszcze krotsza?