al

0

Geble
Do atutow Yaya dodaj jeszcze mocny strzal:)

al

0

das boot
'Guardiola nie chcial Eto'o w zespole z jakiegos powodu, moze z powodu czupurnego charakteru.'

Czyli zamienil Eto'o na mniej kontrowersyjnego Ibre?;)

al

0

za drogi, nie warty swojej ceny, a i kontuzje czesto lapie

al

0

ja nadal uwazam ze sklad byl za mocny, mimo takiego wyniku. Nawet jak by mlodziez zremisowala to bym sie bardziej cieszyl, a hiszpanie by odpoczeli.

al

0

jak dla mnie to dziwny sklad, za mocny, powinni reprezentanci hiszpanii odpoczac, a zobaczyl bym chetnie troche mlodych wilkow... ;)

al

0

a gdzie cuenca? jest zgrupowanie mlodziezowki?

al

0

jedyny napastnik to villa? a cuenca nie moze zagrac?

al

0

3-0 obstawilem, to mnie Messi oszukal w koncowce. Oby wiecej takich niespodzianek:)

al

0

sprawdzila sie noc rekordow, nice:D

al

0

200!!!! brawo messi

al

0

co za refleks Valdesa, zasluzyl sobie na ten rekord, oby tak dalej...

al

0

Barca ma najmniej stracony goli w lidze... levante dlugo cieszylo sie najlepsza obrona.

al

0

respect

al

0

czyżby real przestraszył się granatowo-bordowych koszulek Levante? ;)

al

0

To prawda Bojanowi potrzeba ogrania, ale lawka jest za krotka, musimy miec zmiennikow. Watpie zebysmy kupili Sancheza i Rossiego (moze 1 z nich przyjdzie), a Bojan i Jeffren odejda. Lawka jeszcze krotsza?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?