0

A jak, wina sędziego jak zwykle.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.9.

0

Teraz sędzia to debil czy debil?

0

Gol na konto Roberto... Mógł przeciąć.

0

Skład super imo.

0

Trochę pokory się przyda.

1

Atakuje od tyłu bo jest pipą i tylko zgrywa kozaczka. Niech kiedyś ze swoim cebulackim zachowaniem trafi na zawodnika o charakterze np. Hajty, to zobaczymy jaki wtedy będzie fajny. Żeby nie było - jestem fanem Barcelony ale chamstwa nie toleruje, więc nie musicie do mnie na priv pisać głupie dzieciaki ;)

2

Jak Vidal nie zagra w superpucharze (w którym na pewno większość to będą rezerwowi) to wiadomo jak jego przygoda z Barçą będzie wyglądać.

0

Nasraj se do ryja i żryj :)

12

Messi do "kibiców" Valencii: "Hijos de puta" :D

7

Uff...

Teraz tylko liczyć na potknięcia Realu i Atleti, bo jest szansa.

0

Czyli za każdym razem jak Digne leży to udaje. No spoko.

0

real to twoja drużyna, więc nie małpuj tutaj balasie

1

Trochę smutne jest to że jak Digne leżał to nikt do niego przez długi czas nie podszedł. I to nie pierwszy raz taką sytuację w Barsie widzę.

42

Przecież Digne gra dobrze, więc nie wiem po co w ogóle gadać o tym czy powinien grać z Depor czy nie.

1

Słaby jest, nie spełnił oczekiwań. Nie nadaje się nawet do rotacji z MSN.

2

Denis dobra zmiana.

0

Szansa dla Denisa i Andre.

3

Dzisiaj tylko zwycięstwo albo sprzedajemy Messiego do Stoke.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?