ah1998gm
Dołączył/a: kwiecień 2012
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A,co Ronaldo wygrał z drużyną oprócz Ligi Hiszpańskiej ,bo Messi zdobył 4 tytuły z Barceloną i strzelił więcej bramek.
0
Ciekawe z jakim numerem będzię występował w Barcelonie,bo w Valencii grał z 17,ale u nas 17 ma Pedro więc...
0
Ja bym dał szanse Llorente, a nie Torresowi.
0
Zgodziłbym się, ale z opcją pierwokupu.
0
Nie radzi sobie z tym że ktoś jest od niego lepszy.
0
Niemcy już prawie na pewno awansują.Reszta grupy ma równe szanse choć Holendrzy na pewno mniejsze niż Portugalia i Dania.
Visca el Barca!
0
Ciekawe, bardzo ciekawe
0
Bez napastnika do którego można by było kierować końcowe podania rzeczywiście długie rozgrywanie piłki przez Hiszpanów nie miało większego sensu.
0
Szkoda Holandii za to pochwały dla Niemiec. Gomez dostał ładne podanie i tego nie zmarnował. Neuer też zaliczył kilka interwencji. Podobały mi się oba mecze ,ale ciekawszy ten Holandia-Dania.
Visca el Barca
0
Szybkiego powrotu życzę
0
Jordi Alba-jest na liście transferowej to chętnie
David Alaba-Bayern go nie puści
Gareth Bale-jak zbiją cenę do rozsądnych granic to jeszcze
Guilherme Siqueira-chyba za słaby
Thiago Silva-najlepszy i najdroższy
Javi Martínez-drogi ale młody i chętnie bym go widział u nas
Jan Vertonghen-najtańszy jak dla mnie może być
David Luiz-chyba popełnia za proste błędy no i jest drogi
Adrián-chyba za słaby
Fernando Llorente-jak zbiją cenę to chętnie bym go widział u nas
Robin Van Persie-nie jestem do niego przekonany no ale może