0

barcatikitaka

Stary jest to szukanie usprawiedliwienia ze graja bez trenera itd zaraz sie okaze pojada na SB dostana kolejna porazke przyjedzie Milan odpadna z CL i bedzie bo niemielismy trenera. Czlowieku oni od kilku lat graja ta samą pilke zawodnicy tworzacy trzon i mozg druzyny sa Ci sami i nikt mi niepowie ze z dnia na dzien oni niepotrafia z soba grac bo niema trenera tym bardziej że pan Roura jest w tym klubie juz jakis czas

0

pls1988


wybacz ale ja mam takie zdanie że to było źle wydane kilkadziesiat milionow euro czy thiago alcantara az tak bardzo odbiega od cesca?? niesadze, dla mnie to byla jakas chora sytuacja i ambicja by odzyskac swojego canteranos i mowic patrzcie mamy samych wychowankow, chociaz Cesc z dojarzalą pilka w Barcie niemam nic wspolnego i to w dorosłej pilce szlify zbieral pod okiem Wengera

0

aszyj1987

To bieganie do sedziego po decyzjach przeciwko barcie też juz robi się nudno czy to faul i karny wolny czy tez rzut rozny po kazdej decyzji ktos biegnie do sedziego

0

aszyj1978

Co do ostatnich transferow Barcy trzeba sie z tym zgodzic totalnie nieudane posuniecia to były poczynajac od Ibry Affelay Cesc Alexis i Alex Song na tych zawodników poszły kosmiczne pieniądze czesci z nich niema juz w klubie a czesc jest i nic niewnosi pozytecznego do klubu

0

barcatikitaka

proszę Cie takie wymawianie ze 3-1 to porazka bez trenera itd to jest zenujace podnoszenie wlasnej wartosci wiedzac ze niema sie racji

0

barcatikitaka

No właśnie zespół do pierwszej porażki bo brakuje kogoś z charakterem i potężną charyzmą w szatni tego dowódcy jakim był czy to Pep i czy Tito jednak niewiadomo do końca jakim charakterem by się właśnie wykazał Tito w tej sytuacji

0

Wybaczcie panowie że to napisze ale mam wrażenie że barca w tym sezonie póki co to był zespół do pierwszej porażki, pierwsza cześć sezonu ok wszystko szło kroczyli od zwycięstwa do zwycięstwa ale to ostatni miesiąc półtora to jest totalne zagubienie w tej drużynie

0

Atem czy Real strzelił jedna dwie bramki z kontry?? To jest zespoł który potrafi wyjsc z kontrą jak żaden inny klub na świecie. Dla Ciebie było to wybicie na oślep ale zauważ że tam z przodu był własnie Di Maria i Cris ktrórzy są bardzo szybkimi zawodnikami i czekali na takie piłki myślisz że oni takich wariantów niećwiczą?? I nie gdybaj z messim bo gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem

0

Atem21 jestes szczytem hipokryzji dwie bramki padly po indywidualnych błedach tylko trzeba wpierw te bledy sprokurowac!!! generalnie wiekszosc bramek to indywidualne bledy jakis zawodnikow. i MU tez wyjdzie do jakiegos roznego wieksza iloscia pilkarzy co stworzy przestrzen dla kontr ktore Real jak inny zespol potrafi wykorzystac

0

messuah16 prosze spójrz szerzej na to milan wylacza z gry messiego i co jest?? 2-0 w plecy, real wylacza messiego i co?? 3-1 w plecy. A co do ostatniego meczu powiedz tez ze real gral totalnie okrojonym skladem a i wszedl w tym samym czasie ozil i khedira a zwlaszcza ten drugi opanowal srodek pola wiec mi niemow ze samo wejscie crisa bylo strasznie zbawienne napewno tak ale i kaka rozegral bardzo dobre zawody. w barcelonie to iniesta ma ten dryg to rozdawania pilek i naglego przyspieszenia ale ponad 80% takich akcji jest na lini iniesta-messi. Zreszta i Cris i Messi sa sa zbawienni dla swoich zespolow

0

Wojciech6, MESSIah16 totalnie sie z wami niezgadzam poniewaz oba zespoly sa uzaleznione od tych dwoch graczy i wielka hipokryzja jest wypieranie sie tego

0

Chłopaki na poczatek prosze nie jedzcie odrazu na to co napisze ale jak ogladaliscie jeszcze studio sport na tvp sport to ostatnie słowa były bardzo wymowne mianowicie:
- messi grał??
- jak spojrzeć na składy to jak najbardziej
to tylko małą anegdota z studia
a druga sprawa która mi się bardzo niespodobała to zagranie messiego z pierwszej połowy i cyrk bez piłki jak rzucił się do tyłu na gracza realu i przewrócił oczywiście bez piłki wybaczcie ale to zachowanie było żenujące.

0

mimo wszystko katalonczyk Animo Tito

0

Katalończyk niemożemy uogólniać społeczeństw kibicowskich, ja zawsze osobiscie miałem szacunek do barcelony z tego względu że moj o 6 lat starszy brat jakies 20 lat kibicuje juz barcelonie a ja od 15 realowi ale na granderbi potrafimy razem usiasc przy piwie a po skonczonym meczu podac sobie rece i powiedziec dzieki za dobry mecz niezaleznie od wyniku.

0

Uda sie panowie uda pozdrowienia dla Tito z Madrytu. Trzymaj sie i szybko wracaj na trenerska ławke.

Dziś niema podzialow na kibicow Los Blancos i Blaugrana wszyscy dzis kibicujemy Tito

0

jako kibic Realu Madrid pragne przekazać wyrazy wsparcia dla samego Tito trzymaj się chłopie robisz kawał dobrej roboty w FCB. Niech podziały w takich sprawach będą rzeczą drugorzędną.

PS. Do kibiców FCB napewno ktoś kto obejmie na zast

0

Błagam niektórych tutaj że sędzia pomagał Milanowi bo akurat zawody były prowadzone dobrze aczkolwiek pare razy się upiekło i kilku zawodników nie dostało kartek na które zasłużyli

0

powiedzmy sobie ten mecz był jednym wielkim cyrkiem i to przyznaje nawet moj brat czlowiek ktory od 20 lat kibicuje barcelonie sie smial z tego co robi sedzia

0

popis tak daleko nam do was że tracicie 10 pkt. Proste mecz z Barcelona jest jednym z 38 w lidze

0

odpowiedcie na jedno pytanie po co ogladacie mecze realu by sie spinac???? hhahaahahaa

0

Cóż ciekawe co powie oficjalna TV du publika my kataloni, może że był to trening z publika wiec niema sie czym podniecac

0

Dawid nie ma co nieprzepmówisz co poniektórym na tym forum do głowy. Jedyny Artur był tutaj naprawde wporzo który ma to samo rozumowanie, że raz jest się pod wozem raz na wozie. W tym roku sędziowie faworyzują niby Real tylko szkoda że w takim razie nie wypatrzyli wyniku na Santiago. Ja nie moge jaka tu hipokryzja się szerzy na tym forum wśród dzieci, bo dorosły facet kibic jednak ma jaja się przyznać że w tym sezonie to Barca przegrywa mistrzostwo z ligowymi średniakami. Real miał taki okres w zeszył roku i dwa sezony temu grał gorzej z średniakami i to ich utopiło. Ale lepiej mówić że sędziowie są winni. Ale to że zawodnikom może brak mobilizacji itp to już nie łaska powiedzieć.

0

skubi pewnie nieznasz sie na przepisach? jak juz pisałem sezon dwa trzy temu nikt tutaj z was nie pisał o stronniczym sedziowaniu wogole nie bylo tematu. teraz wielkie halo robicie?? W koncu pokazujecie prawdziwa twarz? Mou był burak i cham bo gadał na sędziów? Dzis niczym sie nie rozniciew takim razie. Black devil z skubim nie ma co gadac bo gosc widzi tylko spiski i wszystko jak leci. Jest strasznym hipokryta

0

łukasz a czy tobie coś przeszkadza?? 1 raz tak się tutaj zaangażowałem a ty masz jakis problem, zrozumiałbym to gdybym pocisakał FCB ale nic takiego nierobie tylko komentuje

0

koledzy z kataloni zacznijmy od tego że w ćwierćfinale niebyło mowy o tym gdzie miałby się odbyć finał CDR. A jakoś Real niebędzie wyskakiwał z kapelusza że u nich nie bo jest remont jak ktoś się zapytał o możliwość rozegrania finału to dostał odpowiedź.

0

skubi bez komentarza czytanie z zrozumieniem się kłania

0

brakuje tutaj tylko i wylacznie skubiego i villarato. Hipokryzja wsrod kibiców niesamowita. Artur blagam przemow do swych kolegów kibiców FCB.

0

skubi koncze ta polemike z toba bo to uwlacza godnosci. i na sile szukasz spinki miedzy kibicami obu ekip a w to niedam sie wciagnac.

0

skubi dla mnie Pepe nie faulował daniego alvesa tam nie bylo kontkatu z jego noga pepe wpierw trafil w pilke, nieuznana bramka Igły na camp nou w momencie gry faulowany przez pique CR podal do Higuaina, a gdy przewracany CR mimowolnie w efekcie faulu Pique dotknął gdzies Mascherano został odgwizdany faul CR na Mascherano a bramka Higuaina nieuznana i tak mozna w nieskonczoność wiec prosze to raczej nasza opinia moze byc narażony poprzez kontakt z toba. Różnie można to interpretować o tym cały dzień tu mowa i ty sie zemna niezgodzisz i tyle. I sędziowie mylą się w dwie strony, ale żeby to zrozumieć trzeba mieć odrobine komórek mózgowych

0

arturo genialne poprostu no skubi zapraszamy do polemiki!! tylko blagam z sensem z sensem. A do pozostałych jako kibic Realu zapraszamy na ulice madrytu jak wygracie świętujcie takie będzie wasze prawo. Tylko nie spinajcie się proszę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?