O sobie
- Zainteresowania piłka nożna, fotografia
- Ulubiony zawodnik Leo Messi, David Villa, Xavi
- Ulubione zespoły FC Barcelona
- Barcelonie kibicuję od w moim sercu jest od kiedy im kibicuję, nikt nie będzie mnie oceniał po dacie :p
Statystyki
- Dni w serwisie 5666
- Liczba komentarzy 49
- Polecenia 0
Komentarze
0
"Ktoś później podpisał zdjęcie z ich wyrazem twarzy zdaniem: „Czasem nie potrzeba słów, by wyrazić, co się czuje”. Jedno proste zdanie, a wyrażało tak wiele."
http://oi47.tinypic.com/358rp1f.jpg
To link do tego zdjęcia.
0
Sto lat Leoś! ;)Komentarz dodano z mobilnej wersji strony FCBarca.com
0
Po przeczytaniu tego artykułu i artykułu o wątpliwym występie Villi na Euro 2012 jestem w stanie powiedzieć chyba tylko tyle:
0
Wiecie co, ten Ramos to on ma jednak przerąbane ;D W tamtym sezonie wszyscy się śmiali z jego sławnego upuszczenia pucharu, dziś wszyscy się śmieją z przestrzelonego karnego... ;D Z tym to chyba trzeba się urodzić :D
I broń Boże, nie chcę tu umniejszać jego umiejętności itp. i wgl nie chcę go tu też obrażać, no ale bądźmy wszyscy wobec siebie szczerzy- Ramos ma pecha ;]
0
Część 2
Nie wiem co w tym momencie jeszcze dopisać, łeb mi pęka już z tego wszystkiego, tyle tych emocji...
O, dopisze jeszcze tylko to, żebyście się tak nie nastawiali na tego Villę. Bo później, jak Villa będzie wracał do formy i znowu coś nie daj Boże nawali, to znów będzie ujadanie i jeżdżenie po nim jak po szmacie.
A teraz chciałam jeszcze tylko pozdrowić wszystkich kibiców FC Barcelony, ale tych prawdziwych, którzy z pokorą potrafią przyjąć porażkę i dalej są wierni swojemu klubowi. Pewnie niejeden z nas uronił/ uroni jeszcze trochę łez żalu i goryczy. Dobrej nocy.
Visca el Barca!
No i oczywiście gratulacje dla Chelsea Londyn. ;)
0
@MenTower
"Poczytalem sobie troche na stronach madrytu i tam same dziecinne komentarze"
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/02/8d4531950e16ca5a4c0dece85dc83cad.png?1329507305
0
Boże, chroń Barce. Masakra :D No ale dobra tam, chłopy muszą się jakoś pozbierać. Jej, ale jutro będzie jazda po Barcie coś czuję ;D
0
"Lada dzień powinien powrócić do treningów z drużyną".
Jej, jak miło i fajnie, już nie mogę się doczekać, aż znowu El Guaje wyjdzie na boisko i będzie strzelać super gole ;) Czekamy na Ciebie David! :D
0
No na razie Andres wymiata... Mam nadzieję, że coś nam ustrzeli. Mógłby być chociaż ten remis...
0
Jeeest :)