O sobie

  • Zainteresowania piłka nożna, fotografia
  • Ulubiony zawodnik Leo Messi, David Villa, Xavi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od w moim sercu jest od kiedy im kibicuję, nikt nie będzie mnie oceniał po dacie :p

Statystyki

  • Dni w serwisie 5666
  • Liczba komentarzy 49
  • Polecenia 0

Komentarze

0

"Ktoś później podpisał zdjęcie z ich wyrazem twarzy zdaniem: „Czasem nie potrzeba słów, by wyrazić, co się czuje”. Jedno proste zdanie, a wyrażało tak wiele."

http://oi47.tinypic.com/358rp1f.jpg

To link do tego zdjęcia.

0

Sto lat Leoś! ;)Komentarz dodano z mobilnej wersji strony FCBarca.com

0

Po przeczytaniu tego artykułu i artykułu o wątpliwym występie Villi na Euro 2012 jestem w stanie powiedzieć chyba tylko tyle:

0

Wiecie co, ten Ramos to on ma jednak przerąbane ;D W tamtym sezonie wszyscy się śmiali z jego sławnego upuszczenia pucharu, dziś wszyscy się śmieją z przestrzelonego karnego... ;D Z tym to chyba trzeba się urodzić :D

I broń Boże, nie chcę tu umniejszać jego umiejętności itp. i wgl nie chcę go tu też obrażać, no ale bądźmy wszyscy wobec siebie szczerzy- Ramos ma pecha ;]

0

Część 2
Nie wiem co w tym momencie jeszcze dopisać, łeb mi pęka już z tego wszystkiego, tyle tych emocji...

O, dopisze jeszcze tylko to, żebyście się tak nie nastawiali na tego Villę. Bo później, jak Villa będzie wracał do formy i znowu coś nie daj Boże nawali, to znów będzie ujadanie i jeżdżenie po nim jak po szmacie.

A teraz chciałam jeszcze tylko pozdrowić wszystkich kibiców FC Barcelony, ale tych prawdziwych, którzy z pokorą potrafią przyjąć porażkę i dalej są wierni swojemu klubowi. Pewnie niejeden z nas uronił/ uroni jeszcze trochę łez żalu i goryczy. Dobrej nocy.

Visca el Barca!

No i oczywiście gratulacje dla Chelsea Londyn. ;)

Zobacz wszystkie

0

@MenTower
"Poczytalem sobie troche na stronach madrytu i tam same dziecinne komentarze"
http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazki/2012/02/8d4531950e16ca5a4c0dece85dc83cad.png?1329507305

0

Boże, chroń Barce. Masakra :D No ale dobra tam, chłopy muszą się jakoś pozbierać. Jej, ale jutro będzie jazda po Barcie coś czuję ;D

0

"Lada dzień powinien powrócić do treningów z drużyną".

Jej, jak miło i fajnie, już nie mogę się doczekać, aż znowu El Guaje wyjdzie na boisko i będzie strzelać super gole ;) Czekamy na Ciebie David! :D

0

No na razie Andres wymiata... Mam nadzieję, że coś nam ustrzeli. Mógłby być chociaż ten remis...

0

Jeeest :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?