Szczerze mówiąc kiedy przychodził do Barcy bardzo go nie doceniałem, ale ten filmik pokazał, że jest wart gry w najlepszym klubie świata. Nauczyłem się też by doceniać KAŻDEGO PIŁKARZA nie tylko: Messiego,Ronaldo czy Bale.
Jak widać jak kupili kilku zawodników to wreszcie zaczęli coś grać- bo w tamtej połowie sezonu to była tragedia, apropo barcy b to w fifie 16 bynajmiej na xbx 360 polecam Dongou Tsafack ma 19 czy 20 lat i 68 ovrl kupiłem go do chelsea (w karierze menedżera) ma 26 czy 25 lat i 85 czy 86 ovrl
Szczerze mówiąc kiedy przychodził do Barcy bardzo go nie doceniałem, ale ten filmik pokazał, że jest wart gry w najlepszym klubie świata. Nauczyłem się też by doceniać KAŻDEGO PIŁKARZA nie tylko: Messiego,Ronaldo czy Bale.
Rakitić może w lato odejść, bo nie prezentuje wysokiej formy od dawna (nie to, że go nie lubię), Sergi może na wypożyczenie w tym oknie, a Arda będzie się zmieniał z Iniestą. Ewentualnie w środku drugiej połowy meczu Sergi może się zmieniać z Busim.
Komentarze
0
Na szczęście nic poważnego poza tym mamy Aleixa i Daniego oraz z rezerw Edgara Ie.
0
Szczerze mówiąc kiedy przychodził do Barcy bardzo go nie doceniałem, ale ten filmik pokazał, że jest wart gry w najlepszym klubie świata. Nauczyłem się też by doceniać KAŻDEGO PIŁKARZA nie tylko: Messiego,Ronaldo czy Bale.
1
Oby tak dalej !
VISCA EL BARCA
1
Może masz rację.
0
Jak widać jak kupili kilku zawodników to wreszcie zaczęli coś grać- bo w tamtej połowie sezonu to była tragedia, apropo barcy b to w fifie 16 bynajmiej na xbx 360 polecam Dongou Tsafack ma 19 czy 20 lat i 68 ovrl kupiłem go do chelsea (w karierze menedżera) ma 26 czy 25 lat i 85 czy 86 ovrl
1
Może masz rację.
1
Jak przejdzie to pomoc może wyglądać następująco:
Iniesta-Busi-Pogba
1
Oby tak dalej !
VISCA EL BARCA
0
Szczerze mówiąc kiedy przychodził do Barcy bardzo go nie doceniałem, ale ten filmik pokazał, że jest wart gry w najlepszym klubie świata. Nauczyłem się też by doceniać KAŻDEGO PIŁKARZA nie tylko: Messiego,Ronaldo czy Bale.
0
Rakitić może w lato odejść, bo nie prezentuje wysokiej formy od dawna (nie to, że go nie lubię), Sergi może na wypożyczenie w tym oknie, a Arda będzie się zmieniał z Iniestą. Ewentualnie w środku drugiej połowy meczu Sergi może się zmieniać z Busim.